Fidelio

Philips Fidelio

bezdrôtový prenosný reproduktor

  Philips Fidelio

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Dokonale verný zvuk zbalený na cesty

  Bezdrôtový reproduktor Philips Fidelio sa môže pochváliť vysokým výkonom v prenosnom vyhotovení. Prináša špičkový, jasný a dynamický zvuk, ktorý si radi užijete doma i na cestách. Možnosť bezdrôtového prenosu hudby cez Bluetooth zaručuje hudobný pôžitok bez zbytočných komplikácií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth P9WHT/10 Nájsť podobné výrobky

Dokonale verný zvuk zbalený na cesty

Posadnutí zvukom

 • Reproduktory s mäkkou kužeľovou klenbou pre široký a prirodzený zvuk

  Reproduktory s mäkkou kužeľovou klenbou pre široký a prirodzený zvuk

  Vďaka technológii reproduktorov s mäkkou kužeľovou klenbou sú vysoké frekvencie veľmi detailné a presné. Túto technológiu predstavila spoločnosť Philips v 60. rokoch dvadsiateho storočia a odvtedy sa používa v drvivej väčšine špičkových reproduktorov. Tieto výškové reproduktory poskytujú mimoriadne otvorenú priestorovú prezentáciu, ktorá je charakteristická nízkou úrovňou smerovosti a skreslenia. Zvuk je v porovnaní so systémami, ktoré používajú len budiče s plným rozsahom, široký a prirodzený z ktoréhokoľvek miesta posluchovej oblasti.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Port USB na nabíjanie akéhokoľvek mobilného zariadenia

  Port USB na nabíjanie akéhokoľvek mobilného zariadenia

  Tento reproduktor obsahuje port USB, preto ak vášmu smartfónu dochádza batéria, či už doma alebo na cestách, môžete ho nabiť energiou uloženou v prenosnom reproduktore.

 • Keď sa dotknete reproduktora, automaticky sa zobrazí úroveň nabitia batérie

  Keď sa dotknete reproduktora, automaticky sa zobrazí úroveň nabitia batérie

  Stačí sa reproduktora jemne dotknúť a zobrazí sa úroveň nabitia batérie.

 • Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek
 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu
 • Basové reproduktory a technológia wOOx pre hutné a mimoriadne hlboké basy

  Napriek veľmi kompaktnému akustickému objemu sú basové tóny silné a prekvapujúco hlboké, vďaka čomu si môžete naplno vychutnať všetky hudobné štýly. Tento efekt je dosiahnutý kombináciou dvoch vysoko výkonných basových reproduktorov a jedného pasívneho žiariča s veľkou plochou pre každý kanál – to všetko v mimoriadne tuhom kryte, vďaka ktorému nedochádza ku stratám basovej energie. Vďaka veľkej pohyblivej mase pasívneho žiariča možno systém vyladiť na veľmi nízku frekvenciu 80 Hz a súčasne zabrániť vzduchovým turbulenciám, ku ktorým by inak pri portovom dizajne dochádzalo. Ponorte sa do rytmu hudby a vychutnajte si dokonalý beat.

 • Optimalizovaný deliaci filter pre mimoriadne prirodzené vyváženie tónov

  Naši zvukový inžinieri strávili dni aj noci optimalizáciou deliaceho filtra, aby zachovali čo najprirodzenejší zvuk v rôznych akustických prostrediach. Od malých miestností až po otvorený priestor, od tichého počúvania až po plný výkon – hlas je jasný a prirodzený a zvuk nie je agresívny ani vyčerpávajúci, dokonca ani pri hlasnom počúvaní. Preto môžete počúvať celé hodiny a stále mať chuť na ďalšiu porciu svojej obľúbenej hudby.

 • Výkonný zosilňovač pre vysokú hlasitosť a dynamiku

  Hlasitosť a dynamika sú ukážkové vďaka výkonnému zosilňovaču a 8 vysoko účinným meničom. Výškové a basové reproduktory boli vyrobené na mieru tomuto jedinečnému produktu a vyznačujú sa vysokým výkonovým faktorom, výsledkom čoho je dynamický zvuk, ktorý je úžasný pri všetkých úrovniach hlasitosti. Hudba je živá, dynamická a príjemná v akýchkoľvek podmienkach.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať