Dodatočná obrazovka LCD

  Dodatočná obrazovka LCD

  Dodatočná obrazovka pre použitie v aute

  Zdvojnásobte potešenie zo zábavy na cestách s modelom PAC132 s 7" (17,8 cm) obrazovkou s displejom TFT LCD. Stačí zapojiť prenosný DVD prehrávač Philips a môžete zdieľať filmy na DVD alebo fotografie JPEG. Dokonalé pre zábavu v aute - dodáva sa s inteligentným upevnením do auta.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dodatočná obrazovka pre použitie v aute

Funguje s prenosnými DVD prehrávačmi Philips*

 • 17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Ak si chcete vychutnávať zábavu na cestách, prečo si so sebou z domu nevziať prenosný DVD prehrávač na cestu? Jedinečný systém upevnenia do auta zaistí bezpečnosť a jednoduché používanie s rýchlo uvoľniteľným ramenom, ktoré umožňuje jednoducho odstrániť prehrávač, keď sa nepoužíva. Prenosný DVD prehrávač si môžete vziať so sebou a v aute nechať len upevnenie.

 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pre optimálnu kvalitu obrazovky

  Vychutnajte si obraz najvyššej kvality, ktorý neobsahuje otravné čierne body na LCD obrazovke. LCD displeje majú bežne nedostatky, ktoré sa v LCD priemysle nazývajú "jasné body". Obmedzený počet jasných bodov sa niekedy považoval ako nevyhnutný vedľajší efekt masovej produkcie LCD. Vďaka prísnym postupom kvality spoločnosti Philips, ktoré sa používajú pri našich prenosných DVD prehrávačoch, sa naše LCD displeje vyrábajú s nulovou toleranciou jasných bodov. Prenosné DVD prehrávače, ktoré sa dodávajú s garanciou Philips Zero Bright Dot™, majú garantovanú optimálnu kvalitu obrazovky.

 • Ochranné puzdro

  Ľahká tkanina chráni lisované puzdrá pred poškriabaním.

 • Obsahuje AC/DC adaptér

  Tento prenosný DVD prehrávač sa dodáva s adaptérom AC/DC. Zapojte adaptér do ľubovoľnej elektrickej zásuvky a môžete okamžite napájať prehrávač.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať