Športový audio prehrávač

  Športový audio prehrávač

  Novinka pre atlétov

  MP3 a FM rádio v jednom. Prehrávač MP3 ako prenosný športový prehrávač neobsahuje pohyblivé časti, čo zaručuje 100 % odolnosť voči otrasom. Je mp3 novinkou pre športovcov, ktorú môžete nosiť na ruke alebo používať prostredníctvom 5-tlačidlového diaľkového ovládania na opasku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Novinka pre atlétov

256 MB digitálny audio prehrávač

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

 • Dynamické zvýr. basov elektronicky vylepšuje nízke tóny

  Dynamické zvýr. basov elektronicky vylepšuje nízke tóny

  Aktivujte Dynamic Bass Boost (DBB) a nízke basové frekvencie sa elektronicky vylepšia - dosiahne sa konzistentná reprodukcia zvuku, predovšetkým na nízkej úrovni hlasitosti reproduktorov. Budete vždy počuť pôsobivé basy.

 • Digitálny tuner FM s 10 predvoľbami

  Digitálny tuner FM s 10 predvoľbami
 • Správca digitálnych médií na jednoduché spravovanie médií

  Správca digitálnych médií je softvér spoločnosti Philips, ktorý umožňuje jednoducho prenášať hudbu, fotografie a video súbory zo zariadenia na počítač a naopak. Softvér rozpozná zariadenie po pripojení k počítaču. Jednoduchým kliknutím môžete presunúť súbory medzi PC a rôznymi zariadeniami spoločnosti Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať