ShoqBox

  ShoqBox

  Žite nahlas

  Vychutnajte si výkonný zvuk z ShoqBox, ktorý predstavuje MP3 prehrávač veľkosti dlane so vstavanými reproduktormi, ktoré obsahujú XSL akustiku. Vychutnajte si až 500 piesní pri cestovaní alebo doma s priateľmi. Zapnite a nahlas prehrávajte! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Žite nahlas

MP3 prehrávač s výkonnými reproduktormi

 • Zabudované reproduktory s technológiou XSL Acoustics pre dynamický zvuk

  Vychutnajte si dynamický zvuk a silný basový výkon zariadenia ShoqBox so zvukovou technológiou XSL Acoustics. Pôsobivý zvuk sa vytvára kombináciou jasného vysokotónového a strednopásmového zvuku s pružnými výkonnými basmi. Inovatívne použitie technologicky vyspelých materiálov ako titánový kužeľ a neodýmiový magnet dodáva zvukový výstup, ktorý dosahuje takmer dvojnásobok výkonu bežného reproduktora rovnakej veľkosti. Precízne ladenie medzi reproduktormi, malou akustickou architektúrou a sústavou obvodov zaručuje jedinečný dynamický zvuk a optimalizuje basový výkon z najmenšej skrinky reproduktora.

 • Zoberte si až 500 piesní so sebou na cesty (1 GB*)

  nie je k dispozícii

 • Spoločník veľkosti dlane na doma a na cesty

  nie je k dispozícii

 • Použiteľné ako prenosné reproduktory pre hudobný prehrávač alebo počítač

  Váš zážitok z počúvania chcete oživiť dynamickým zvukom a silným basovým výstupom z malých reproduktorov! Zariadenie ShoqBox je vybavené párom drobných, ale výkonných reproduktorov, ktoré prinášajú silné basy so zvukom dosť mohutným na to, aby naplnil miestnosť. Kábel z výstupného alebo slúchadlového konektora zvukového zdroja pripojte ku vstupnému konektoru zariadenia ShoqBox. V hlavnej ponuke zariadenia ShoqBox potom vyberte funkciu vstupu. Oživte vaše prezentácie alebo pokojne seďte a vychutnávajte si mohutný zvuk.

 • PlaysForSure* len so systémom Windows XP

  Vychutnať si vaše zariadenie GoGear je jednoduché vďaka funkcii PlaysForSure, ktorá zaisťuje kompatibilitu s programom Windows Media Player 10 a systémom Windows XP. Pomocou programu Windows Media player môžete jednoducho spravovať hudbu na digitálnom audio prehrávači GoGear a automaticky synchronizovať zbierku hudby na vašom PC. Vychutnajte si tiež najširší on-line nákupný sortiment - jednoducho vyhľadajte logo PlaysForSure v on-line obchode podľa vášho výberu. Potom si môžete byť istí, že každá hudobná skladba, ktorú zakúpite, bude na vašom prehrávači GoGear fungovať.

 • Prebuďte sa na vlastnú hudbu alebo budík

  nie je k dispozícii

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1 GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať