Shaver series 7000 SensoTouch

strojček na holenie namokro aj nasucho

  Shaver series 7000 SensoTouch

  strojček na holenie namokro aj nasucho

  Jemný dotyk, hladká pokožka

  Holiaci strojček SHAVER series 7000 od spoločnosti Philips poskytne jemnými dotykmi hladké oholenie. Systém GyroFlex 2D sa jednoducho prispôsobí krivkám vašej tváre a jeho čepele DualPrecision oholia aj to najkratšie strnisko. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Shaver series 7000 SensoTouch strojček na holenie namokro aj nasucho

DualPrecision a GyroFlex2D, 50 min bezšn. použitia/1 hod. nabíjania, Nástroj na tvarovanie brady a puzdro, Systém Jet Clean RQ1195/21 Nájsť podobné výrobky

Jemný dotyk, hladká pokožka

 • Kanáliky a otvory zachytia aj tie najkratšie chĺpky

  Kanáliky a otvory zachytia aj tie najkratšie chĺpky

  Čepele DualPrecision pohodlne oholia dlhé chĺpky aj krátke strnisko. 1. drážky ostrihajú dlhé chĺpky. 2. otvory oholia strnisko

 • Čepele Super Lift and Cut nadvihnú chĺpky pre ešte hladšie oholenie

  Čepele Super Lift and Cut nadvihnú chĺpky pre ešte hladšie oholenie

  Dvojčepeľový systém zabudovaný do elektrického holiaceho strojčeka Philips zdvíha chĺpky a umožňuje pohodlné a hladké oholenie pod úroveň pokožky.

 • Flexibilné hlavy sa ľahko prispôsobia krivkám tváre v 2 smeroch

  Flexibilné hlavy sa ľahko prispôsobia krivkám tváre v 2 smeroch

  Systém sledovania kontúr GyroFlex 2D na tomto holiacom strojčeku sa ľahko prispôsobí krivkám vašej tváre, takže minimalizuje potrebu príliš silného pritláčania a zabráni podráždeniu a súčasne zaručí hladké oholenie.

 • Tesnenie Aquatec pre pohodlné suché aj osviežujúco mokré holenie

  Tesnenie Aquatec pre pohodlné suché aj osviežujúco mokré holenie

  Tesnenie Aquatec tohto elektrického holiaceho strojčeka pre použitie na mokrej aj suchej pokožke vám umožní vybrať si preferovaný spôsob holenia. Môžete využiť pohodlné suché holenie alebo osviežujúce mokré holenie pomocou holiaceho gélu alebo holiacej peny pre výnimočne príjemnú starostlivosť o vašu pokožku.

 • Stačí jednoduché opláchnutie

  Stačí jednoduché opláchnutie

  Stačí, ak vyklopením otvoríte hlavu a dôkladne ju opláchnete pod tečúcou vodou.

 • Hladký systém SkinGlide s nízkym trením pre minimálne podráždenie

  Hladký systém SkinGlide s nízkym trením pre minimálne podráždenie

  Holiaca plocha SkinGlide s nízkym trením na tomto elektrickom holiacom strojčeku sa hladko kĺže po pokožke a poskytuje jednoduché a hladké oholenie.

 • 50 minút holenia, 1 hodina nabíjania

  50 minút holenia, 1 hodina nabíjania

  Energeticky účinná, výkonná lítiová batéria vám na jedno nabitie poskytne dlhšie holenie. Ak ju necháte nabíjať jednu hodinu, budete mať k dispozícii až 50 minút holenia. Po 3 minútach nabíjania bude mať dostatok energie na jedno oholenie.

 • Systém Jet Clean vyčistí, namaže a nabije holiaci strojček

  Systém Jet Clean vyčistí, namaže a nabije holiaci strojček

  Systém Jet Clean uchová váš holiaci strojček v dokonalom stave, aby ste si mohli každý deň vychutnať špičkové oholenie. Čepele a holiace hlavy sa dôkladne vyčistia a premažú. Zároveň úplne nabije batériu strojčeka už za 1 hodinu. Balenie obsahuje 1 fľaštičku roztoku Jet Clean, ktorá poskytne čistenie až na jeden mesiac. Roztok Jet Clean je tekutina na báze vody, ktorá dokonale vyčistí a namaže holiace hlavy – aby boli pri každom holení ako nové.

 • Nasúvateľný nástavec na tvarovanie brady s 5 nastaveniami dĺžky

  Nasúvateľný nástavec na tvarovanie brady s 5 nastaveniami dĺžky

  Upravte svoj vzhľad pomocou nástavca na tvarovanie brady jemného k pokožke. Vyberte si jedno z 5 nastavení dĺžky a vytvorte ľubovoľný strih, od dokonalého strniska až po elegantne zastrihnutú bradu. Zaoblené hroty a hrebeňové nástavce zabraňujú podráždeniu pokožky.

 • 2-ročná záruka, celosvetové napájacie napätie, vymeniteľné čepele

  2-ročná záruka, celosvetové napájacie napätie, vymeniteľné čepele

  Pre všetky naše holiace strojčeky platí 2-ročná celosvetová záruka a možno ich používať s akýmkoľvek napätím. Čepele s dlhou životnosťou stačí vymeniť po 2 rokoch.

 • Zobrazenie kapacity batérie s 5 úrovňami s cestovným zámkom

  Viacúrovňový displej LED signalizuje, kedy je batéria takmer vybitá, kedy potrebujete novú hlavicu a kedy je aktivovaný cestovný zámok. Uzamknutie pri cestovaní chráni výrobok pred náhodným zapnutím. Stlačením a podržaním ktoréhokoľvek tlačidla na 3 sekundy aktivujete cestovný zámok, ktorý zabráni náhodnému zapnutiu výrobku. Červený symbol zámku signalizuje, že zámok je aktivovaný.

 • Stojan na nabíjanie udržiava holiaci strojček plne nabitý a pripravený

  Skladací stojan na nabíjanie je navrhnutý tak, aby zaberal minimum priestoru, takže môžete strojček nabíjať kdekoľvek a jednoducho si ho vziať so sebou na cesty.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať