Multifunkčný smart displej

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/s/s221c4afd_00/s221c4afd_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Multifunkčný smart displej

  Multifunkčné smart zariadenie

  Vstúpte do sveta plného príležitostí s inteligentným multifunkčným zariadením Philips so systémom Android™. Veľký 21,5-palcový viacdotykový displej je ideálny na prúdový prenos videí v HD, počúvanie hudby, internetové vzdelávanie aj surfovanie na webe. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multifunkčný smart displej

Android, 22 (pozorovateľných 21, 5"/54, 6 cm) S221C4AFD/00 Nájsť podobné výrobky

Multifunkčné smart zariadenie

Celý svet na dosah ruky!

 • Širokouhlý displej Full HD formátu 16:9 pre najlepší divácky zážitok

  Širokouhlý displej Full HD formátu 16:9 pre najlepší divácky zážitok

  Inteligentné multifunkčné zariadenie je vybavené obrazovkou s formátom 16:9 Full HD (rozlíšenie 1920 x 1080) pre skutočne pôsobivý zážitok. Je plne nadčasové, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov vrátane najnovších diskov Blu-ray a moderných herných konzol HD. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, úžasným jasom a farbami.

 • Skvelý stereofónny zvuk pre multimédiá

  Skvelý stereofónny zvuk pre multimédiá

  Vychutnajte si prvotriedne vstavané stereo reproduktory.

 • Dizajn SmartStand prináša jednodotykové nastavenie pre jednoduché používanie

  Dizajn SmartStand prináša jednodotykové nastavenie pre jednoduché používanie

  Inteligentné multifunkčné zariadenie Philips je vybavené stojanom SmartStand s možnosťou regulovania maximálneho sklopenia a jednoduchým jednodotykovým nastavením. Jednoduché nastavenie stojana SmartStand vám umožňuje použiť ho v rôznych ergonomických polohách. V sklopenej polohe o necelých 60 stupňov môžete odteraz ovládať displej a písať dotykom úplne prirodzene, prípadne ho môžete použiť na prácu vo vzpriamenej polohe.

 • Veľký optický viacdotykový displej na jednoduché ovládanie

  Vstúpte do nového sveta plného príležitostí s inteligentným multifunkčným zariadením Philips so systémom Android™. Vďaka vstavanej pokročilej viacdotykovej technológii môžete teraz obsah priblížiť, otočiť, potiahnuť, posúvať alebo ním manipulovať pomocou stiahnutia prstami. Jeho veľká obrazovka vás oslobodí od žmúrenia na malinké displeje iných smart zariadení. Čítanie elektronických kníh alebo novín šetrí oči vďaka veľkému písmu a obrázkom. Veľká dotyková obrazovka je tým správnym nástrojom na podporu kreativity detí prostredníctvom elektronického maľovania, učenia sa abecedy alebo používania interaktívnych vzdelávacích aplikácií.

 • Prevzatie aplikácií z obchodu Google Play™

  Využite skvelé aplikácie z obchodu Google Play™. Jediným dotknutím sa ikony aplikácie sa prostredníctvom pripojenia Wi-Fi alebo siete Ethernet dostanete do obchodu. Prevezmite a nainštalujte si aplikácie určené na zábavu, hry, pomocné programy, kancelárske aplikácie, fotografie, videá, správy, sociálne siete a pod, ktoré sú dostupné a aktualizované z obchodu. Prehľadné rozhranie s jednoduchou obsluhou vám pomôže intuitívne prehľadávať aplikácie, ktoré možno usporiadať podľa hodnotenia, kategórie alebo popularity.

 • Vďaka webovej kamere a mikrofónu nebudú vaša rodina ani priatelia nikdy ďaleko

  Integrovaná webová kamera s kvalitným, jasným a ostrým obrazom vám umožní zostať v kontakte s vašou rodinou aj priateľmi, akoby ste boli tvárou v tvár. Extrémne citlivý mikrofón inteligentného multifunkčného zariadenia zabezpečí zreteľný prenos vášho hlasu. Jasný zvuk môžete počúvať buď pomocou zabudovaných stereofónnych reproduktorov, alebo pomocou slúchadiel, ktoré vám umožnia vychutnať si rozhovory v súkromí. Toto jednoduché zabudované riešenie je ľahké a vždy k dispozícii.

 • Rozšírte si úložný priestor vďaka médiu SDHC

  Vytvorte si priestor pre neustále sa rozširujúcu knižnicu. Kapacitu úložného priestoru môžete zväčšiť pripojením externej karty SDHC alebo jednotky USB flash do zabudovanej rozširujúcej zásuvky.

 • Rozbočovač USB s 2 portami pre jednoduché pripájanie

  Rozbočovač USB umožňuje používateľom pohodlné pripájanie multimediálnych zariadení typu plug and play, napríklad pamäťových zariadení USB, fotoaparátu, prenosného pevného disku, webovej kamery, zariadenia PDA, tlačiarne a mnohých iných zariadení s podporou pripojenia USB. Prakticky umiestnený rozbočovač USB 2.0 na monitore umožňuje prenos signálov rozhrania USB 2.0 do počítača. Upozorňujeme, že mnohé zariadenia, napríklad fotoaparáty alebo pevné disky, vyžadujú nezávislé napájanie, pretože ich požiadavky na napájanie sú vyššie, než môže zabezpečiť rozbočovač USB na monitore.

 • Rýchly prístup na internet s portom Wi-Fi alebo Ethernet

  CDMA (alebo Code Division Multiple Access) je širokospektrálny digitálny bezdrôtový rádiový systém, ktorý na rozlíšenie používateľov používa nespojité kódy.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Vyžaduje sa externá klávesnica a myš pre zariadenia so systémom Android (nie je súčasťou ponuky)
 • Externý pevný disk si môže vyžadovať ďalšie napájanie.
 • Google a Android sú ochranné známky spoločnosti Google, Inc. Názvy spoločností a obchodné známky tu uvedené sú vlastníctvom príslušných spoločností.
 • Tento displej Philips má certifikáciu MHL. Ak sa však vaše zariadenie nepripojí alebo nefunguje správne, pozrite si najčastejšie otázky o vašom zariadení alebo požiadajte o pomoc priamo jeho výrobcu. Kvôli pravidlám výrobcu vášho zariadenia môže byť potrebné zakúpiť si konkrétny kábel alebo adaptér MHL od tohto výrobcu, aby zariadenie fungovalo
 • Vyžaduje voliteľné mobilné zariadenie s certifikáciou MHL a kábel MHL (nie sú súčasťou balenia). Informácie o kompatibilite vám poskytne predajca vášho zariadenia MHL.
 • Úspora ErP v pohotovostnom režime/vypnutom stave neplatí pre funkciu nabíjania cez pripojenie MHL

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať