Fidelio

Philips Fidelio

Slúchadlá s mikrofónom

  Philips Fidelio

  Slúchadlá s mikrofónom

  Vysoká vernosť, špičková kvalita

  Slúchadlá Philips Fidelio S2 sú precízne navrhnuté, aby vytvárali prirodzený a vyvážený zvuk, ktorý odhalí každý detail tak, ako si to želal sám autor. Úžasný zvuk v ľahkom, no odolnom vyhotovení zaistí skutočné pohodlie a potešenie na cestách. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Slúchadlá s mikrofónom

Zvuk s vysokým rozlíšením, Do uší, Extra jemné silikónové náušníky, Plochý kábel S2WT/00 Nájsť podobné výrobky

Vysoká vernosť, špičková kvalita

Všade s vami

 • Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením ponúka ten najlepší zvukový výkon, pričom reprodukuje pôvodné štúdiové nahrávky vernejšie ako 16-bitové/44,1 kHz formáty diskov CD. Vďaka tejto kvalite bez kompromisov je zvuk s vysokým rozlíšením tým najlepším spoločníkom pre milovníkov hudby. Slúchadlá Fidelio spĺňajú tie najprísnejšie normy potrebné na získanie známky kvality za zvuk s vysokým rozlíšením. Či už si vychutnávate svoju zbierku vo vysokom rozlíšení alebo hudbu z tradičnejšieho zdroja, plynulé rozšírené vysoké frekvencie radu slúchadiel Fidelio vám pomôžu získať z hudby ešte lepší zážitok.

 • Výkonné 13,5 mm neodýmiové budiče pre vynikajúci zvuk

  Výkonné 13,5 mm neodýmiové budiče pre vynikajúci zvuk

  Každý budič slúchadiel je pred spárovaním ručne vybratý, dôkladne vyladený a odskúšaný, aby sa zabezpečil ten najvyváženejší a najprirodzenejší zvuk. 13,5 mm budiče využívajú vysoko výkonné neodýmiové magnety na produkciu hlbokých a ráznych basov, jasných stredných a ešte dokonalejších vysokých frekvencií.

 • Vrstvené budiče s riadením pohybu pre čisté vysoké frekvencie

  Vrstvené budiče s riadením pohybu pre čisté vysoké frekvencie

  Budiče s vrstveným riadením pohybu (Layered Motion Control – LMC) obsahuje viacvrstvovú polymérovú membránu, ktorá obsahuje vrstvu tlmiaceho gélu. Na rozdiel od bežných budičov s jednou vrstvou, ktoré sú pri vysokých frekvenciách tuhé a reprodukujú nekontrolované a neprirodzené farby tónov, náš viacvrstvový budič LMC tvorí ohybnú bariéru udržiavajúcu tvar gélu. Gél absorbuje a tlmí akékoľvek nadmerné energie, výsledkom čoho je jemnejšia a plochejšia frekvenčná odozva a tým aj vyváženejší, prirodzenejší a kultivovanejší rozsah vysokých frekvencií.

 • Dôkladne navrhnuté kovové puzdro znižuje vibrácie a rezonanciu

  Dôkladne navrhnuté kovové puzdro znižuje vibrácie a rezonanciu

  Kovové puzdro je navrhnuté s mimoriadnou presnosťou, aby redukovalo rezonanciu a vibrácie a vytváralo autenticky presný zvuk s neuveriteľne podrobnými detailmi.

 • Ergonomické slúchadlá dokonale sadnú a rozptýlia tlak

  Ergonomické slúchadlá dokonale sadnú a rozptýlia tlak

  Slúchadlá Fidelio S2 sú ergonomicky tvarované tak, aby sa prispôsobili prirodzenej krivke vašich uší a rozptyľovali nadmerný tlak. Vďaka konštrukcii z medenej zliatiny a kvalitných materiálov si môžete vychutnať dlhotrvajúce pohodlie, ktoré vám umožní vychutnať si hudbu naozaj naplno.

 • Vysoko lesklá povrchová úprava odolná voči poškriabaniu pre lepšiu ochranu

  Vysoko lesklá povrchová úprava odolná voči poškriabaniu pre lepšiu ochranu

  Ergonomicky navrhnuté náušníky sú chránené vysoko lesklou lakovanou povrchovou úpravou v elegantnej bielej farbe, ktorá nielen skvelo vyzerá, ale dodá slúchadlám aj vyššiu odolnosť a ochranu pred poškriabaním. Vďaka tejto ochrannej vrstve sa slúchadlá ľahšie čistia a môžete ich bez obáv prenášať. Stačí ich utrieť a budú znova vyzerať ako nové.

 • Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka diaľkovému ovládaniu a mikrofónu v kábli

  Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka diaľkovému ovládaniu a mikrofónu v kábli

  Súčasťou slúchadiel do uší Fidelio S2 je diaľkové ovládanie a mikrofón v kábli, vďaka ktorým môžete jednoducho prepínať medzi hudbou a hovormi. Zostaňte vždy spojení s dôležitými ľuďmi – a so svojou obľúbenou hudbou.

 • Vďaka mäkkému a odolnému plochému káblu sa slúchadlá nepomotajú

  Vďaka mäkkému a odolnému plochému káblu sa slúchadlá nepomotajú

  Každý aspekt vašich slúchadiel do uší Fidelio je dôkladne navrhnutý tak, aby vám za každých okolností prinášal pôžitok z počúvania hudby. Inovačný plochý kábel s dvomi farbami, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného, no štýlového materiálu, zabraňuje pomotaniu, takže sa môžete aj na cestách kedykoľvek nerušene ponoriť do sveta hudby – bez toho, aby ste museli pracne rozmotávať kábel. Šikovné, hladké a jednoduché používanie v akejkoľvek situácii.

 • Mimoriadne mäkké silikónové náušníky v 5 veľkostiach pre priliehavé nasadenie

  Mimoriadne mäkké silikónové náušníky v 5 veľkostiach pre priliehavé nasadenie

  Slúchadlá do uší Fidelio S2 sa dodávajú s 5 pármi akusticky utesnených silikónových náušníkov, ktoré zabezpečia priliehavé nasadenie, ako aj pohodlie pri nosení, ktoré vydrží dlhšie.

 • Ochranné puzdro na uloženie slúchadiel, keď sa nepoužívajú

  Ochranné puzdro na uloženie slúchadiel, keď sa nepoužívajú

  Vaše slúchadlá do uší Fidelio sa dodávajú s vlastným štýlovým ochranným puzdrom na prenášanie. Je vyrobené z materiálu EVA, ktorý je tvarovaný na mieru, takže sa môžete spoľahnúť, že vaše slúchadlá Fidelio bezpečne – a štýlovo – ochráni v akejkoľvek situácii.

 • Vonkajší kryt z medenej zliatiny pre nízku hmotnosť a vysokú odolnosť

  Vonkajší kryt z medenej zliatiny pre nízku hmotnosť a vysokú odolnosť
 • Konštrukcia s polozatvorenou zadnou stranou pre rovnováhu zvuku a výraznejšie basy

  Konštrukcia s polozatvorenou zadnou stranou spolu s veľkými budičmi prémiovej kvality zaistia väčšiu výraznosť basov a samotný dizajn je optimalizovaný tak, aby minimalizoval unikanie zvuku. Predné kanály na vyrovnávanie tlaku umožňujú produkciu detailnejšieho a vyváženejšieho zvuku, pri ktorom sa znižuje efekt oklúzie a vytvára sa prirodzenejší posluchový zážitok.

 • 2 penové náušníky Comply™ na pohodlné nosenie a izoláciu hluku

  Doprajte si kvalitnejší poslucháčsky zážitok vďaka pribaleným penovým náušníkom Comply®, ktoré sa dodávajú v 2 verziách. Príjemné náušníky série S zostanú pevne v ušiach a navyše zabezpečia úžasné pohodlie po celý deň, kým náušníky série T poskytujú výbornú izoláciu pred hlukom. Vďaka tomu môžete úplne uniknúť z tohto sveta a naplno sa ponoriť do hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať