MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Viac hudby, fantastický zvuk

  Výnimočne kompaktný a prenosný MP3 prehrávač Philips GoGear SA018 je vybavený funkciu FullSound™, ktorá vdýchne hudbe vo formáte MP3 život. Pre ešte viac hudobných zážitkov máte k dispozícii aj rádio FM… a to všetko zabalené v štíhlom a elegantnom prevedení z nehrdzavejúcej ocele. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Viac hudby, fantastický zvuk

s funkciou FullSound™ a rádiom FM

 • Priame nabíjanie z PC prostredníctvom USB

  Priame nabíjanie z PC prostredníctvom USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Jednoducho potiahnite a pustite skladby pomocu myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Jednoducho potiahnite a pustite skladby pomocu myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Umožňuje rýchlo a jednoducho skopírovať vašu hudobnú zbierku z PC do prehrávača GoGear. Stačí pripojiť prehrávač GoGear k PC, zatiaľ čo máte spustený program Windows® Prieskumník, vybrať piesne alebo priečinky, ktoré chcete skopírovať do prehrávača, a potom myšou presunúť zvolené súbory do hudobného priečinka GoGear. Je to také jednoduché. Nie je potrebná inštalácia žiadneho dodatočného softvéru!

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Malý a štýlový - ako módny doplnok

  Malý a štýlový - ako módny doplnok

  Štýlový dizajn prehrávača GoGear LUXE so vstavanou sponou je navrhnutý tak, aby sa nosil ako módny doplnok – pripnite ho buď na tašku, alebo na oblečenie. Už nebudete musieť loviť svoj MP3 prehrávač v taške. Teraz si môžete vychutnať svoju digitálnu hudbu v pohybe a zostať pritom moderní a štýloví.

 • Vstavaná spona pre jednoduché nosenie

  Vstavaná spona pre jednoduché nosenie
 • Telo z brúsenej nehrdzavejúcej ocele – pevné a štýlové

  Telo z brúsenej nehrdzavejúcej ocele – pevné a štýlové
 • Zamiešajte svoje skladby a nechajte sa vždy prekvapiť

  Funkcia „zamiešať a prehrať“ vás zbaví nudy pri počúvaní hudby prehrávanej neustále v rovnakom poradí. Po načítaní obľúbených skladieb do prehrávača GoGear z vašej vlastnej hudobnej knižnice stačí, keď stlačíte tlačidlo „shuffle“ a melódie sa budú prehrávať v náhodnom poradí. Nabite sa energiou pri novom a jedinečnom hudobnom zážitku vždy, keď sa na cestách oddáte prehrávaču GoGear.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Od spoločnosti Philips

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať