MP3 videoprehrávač

  MP3 videoprehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Nechajte sa inšpirovať video MP3 prehrávačom GoGear SA60 od spoločnosti Philips, ktorý vám prináša neprekonateľný zvukový zážitok umocnený technológiou FullSound a priestorovým zvukom pre filmy. Na jeho 3,2” obrazovke HVGA môžete sledovať filmy. Jeho intuitívne dotykové rozhranie umožňuje dokonale ľahké ovládanie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

s FullSound a prehrávaním videa v HD

 • Podpora bezstratových kodekov FLAC a APE pre precíznu kvalitu zvuku

  Podpora bezstratových kodekov FLAC a APE pre precíznu kvalitu zvuku

  Vychutnajte si digitálnu hudbu v komprimovanom formáte bez akejkoľvek straty kvality zvuku. Prehrávač GoGear podporuje formáty FLAC a APE, čo sú súbory zmenšené bez toho, aby prišli o akékoľvek detaily. Sýtosť a čistota originálneho zdroja hudby zostane zachovaná a môžete si ju naplno užívať kdekoľvek. Jednoducho použite softvér Philips Songbird, ktorý sa dodáva s vašim prehrávačom GoGear a pomocou myši potiahnite a preneste hudobné súbory FLAC alebo APE z hudobnej knižnice vášho počítača do prehrávača GoGear. Vyrazte do ulíc s tisíckami skladieb a vlňte sa v rytme skvelých originálov.

 • 3,2" (8 cm) HVGA displej LCD pre vynikajúci zážitok z videa

  3,2" (8 cm) HVGA displej LCD pre vynikajúci zážitok z videa

  Elegantný 8,1 cm (3,2”) širokouhlý displej prehrávača GoGear ponúka vysoké rozlíšenie pre dokonalú kvalitu videa a svieži a živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou umožňuje veľká obrazovka jednoduchú navigáciu po multimediálnych súboroch, takže prináša kompletný balík senzačných multimediálnych zážitkov na cestách. Čerešničkou na torte je štandardný pomer strán 16:9, ktorý prináša zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ku ktorej dochádza počas úpravy alebo zmeny obrazu pri prispôsobovaní inej veľkosti obrazovky

 • Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Malé je pekné – to platí, pokiaľ ide o mobilné zariadenia, ale nie o kapacitu pamäte. S prehrávačom GoGear môžete mať to najlepšie z oboch svetov, stačí vložiť kartu microSD. Karta microSD sa po pripojení prehrávača k počítaču zobrazí ako druhý vymeniteľný disk a umožní jednoduchý prenos súborov. Stačí naplniť kartu požadovaným obsahom a vložiť ju do prehrávača. Môžete si kúpiť až 32 GB pamäťovú kartu, ktorá rozšíri kapacitu prehrávača GoGear, takže sa už nikdy nebudete musieť strachovať, že by ste vyčerpali svoje možnosti zábavy.

 • Rádio FM s 30 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Rádio FM s 30 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Digitálne rádio FM vám ponúka dodatočné hudobné možnosti k vašej hudobnej zbierky v prehrávači GoGear. Jednoducho nalaďte stanicu, ktorú chcete nastaviť ako predvoľbu, a stlačte a podržte stlačené tlačidlo predvoľby, aby sa frekvencia uložila. Predvoliť môžete až 30 rozhlasových staníc a vychutnať si svoje obľúbené programy všade tam, kam pôjdete.

 • Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa

  Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa

  Spoločnosť Philips vám ponúka zábavu bez hraníc. Váš MP4 video prehrávač GoGEAR obsahuje kompaktnú vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá vám poskytne mnoho hodín energie. Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa na jedno nabitie. A na nabíjanie prehrávača stačí pripojiť sieťový kábel – je to skutočne jednoduché.

 • Dotykové ovládanie obrazovky pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  Dotykové ovládanie obrazovky pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  Vyskúšajte si plynulé a intuitívne ovládanie prenosného prehrávača GoGear jemnými dotykmi končekmi prstov. S jeho intuitívnym rozhraním dotykovej obrazovky je ovládanie skutočne hračkou, či už ovládate funkcie prehrávania hudby, prezeráte si zbierky videí alebo obrázkov, alebo prepínate rádiové kanály. Stačí kliknúť priamo na obrazovku prehrávača a môžete svižne prechádzať cez ponuky a priečinky. Skutočne dômyselné a jednoduché.

 • Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy je pokročilá zvuková technológia, ktorá priamo analyzuje každý zdroj zvuku vo filme alebo zvukovej stope videa a znova vytvára prirodzenú zvukovú scénu s presne umiestnenými akustickými prvkami. Spracúvané zvukové prvky sú potom priamo privádzané do každého ucha cez slúchadlá. Priestorový zvuk pre filmy vytvára prirodzený akustický priestor na základe skutočného obsahu zvukovej stopy. Výsledok posadí poslucháča priamo do stredu diania s pohlcujúcim priestorovým zážitkom – presne tak, ako si to predstavoval zvukár.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Čítačka textu na zobrazenie textových súborov

  Čítačka textu na zobrazenie textových súborov
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočný čas prehrávania sa líši v závislosti od spôsobu používania a nastavení.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Od spoločnosti Philips

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať