Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Oblečte si ho a vystavte na obdiv

  Vychutnajte si v pohybe vašu hudbu vo formáte MP3 a WMA s 1 GB* modelom Philips SA1115. Rýchlo preneste hudbu a údaje cez priame rozhranie USB 2.0. Spoľahnite sa na FM rádioslúchadlá, ktoré vám zabezpečia viac hudby. Počúvajte hudbu počas celého dňa s napájaním na jednu batériu typu AAA. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Oblečte si ho a vystavte na obdiv

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

 • Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Tento prehrávač GoGear od spoločnosti Philips sa stane súčasťou vášho odevu a vaším spoločníkom na cestách – prináša maximálnu prenosnosť vašej hudby. Ľahké a ultra kompaktné zariadenie vám poskytne špičkovú kvalitu zvuku a skutočne prenosnú zábavu, ktorú si vychutnáte za pohybu.

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

 • Prehliadanie priečinkov na rýchle nájdenie hudby

  Máte veľa hudby v prehrávači a chcete rýchlo nájsť správnu pieseň. Prehliadanie priečinkov je rýchlou skratkou pre nájdenie a prehrávanie vašej hudby. Zorganizujte svoju hudbu do priečinkov na vašom PC. Priečinky pomenujte ako chcete, pričom môžete použiť meno interpreta alebo názov albumu. Potom priečinky zoberte a presuňte do vášho zariadenia cez program Windows Explorer. Počas počúvania prehrávača môžete podržať tlačidlo pre nasledujúcu alebo predchádzajúcu skladbu, aby ste videli na displeji názvy priečinkov a mohli po nich prechádzať. Tlačidlo pustite, keď budete vidieť želaný priečinok a začne sa prehrávať prvá skladba.

 • FM rádioslúchadlá, ktoré môžete použiť s prenosným prehrávačom hudby

  Vychutnajte si pohodlie počúvania vašich obľúbených staníc kedykoľvek, bez potreby prenášania vášho prehrávača hudby s FM tunerom. Táto kombinácia funkčnosti tunera prostredníctvom slúchadiel vám umožní, aby ste si vychutnávali FM hudbu. Prípadne môžete vypnúť rádio a jednoducho ich pripojiť do prenosného prehrávača, aby ste si vychutnali vlastnú hudbu. Vďaka vymeniteľnej gombíkovej batérii si uložte až 15 hodín non-stop FM hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať