Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Oblečte si ho a vystavte na obdiv

  Buďte štýloví s vašou MP3 a WMA hudbou na exkluzívnom 512 MB* GoGear SA1345. Preneste hudbu a údaje alebo ho priamo nabite prostredníctvom USB. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Oblečte si ho a vystavte na obdiv

S MP3 a WMA a FM tunerom

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu zmení váš prehrávač na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné či školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte alebo na vonkajšiu pamäťovú kartu. Funkcia hlasového nahrávania poskytuje prenosný hlasový nahrávač, ktorý umožňuje nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Zariadenia s priamym rozhraním USB je možné pripojiť priamo do USB portu počítača - nepotrebujete káble. Počítač automaticky rozpozná zariadenie ako prenosné USB zariadenie na hromadné ukladanie (v systéme Windows 98 sa vyžaduje inštalácia dodatočných ovládačov), čo umožňuje jednoducho prenášať súbory medzi počítačom a zariadením prostredníctvom programu Prieskumník systému Windows (alebo zložiek Apple). Noste so svojím zariadením hudbu a údaje každý deň.

 • Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

 • Zobrazenie priečinka vám pomôže jednoducho a rýchlo nájsť piesne

  Zobrazenie priečinka vám pomôže jednoducho a rýchlo nájsť piesne

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vysoká kapacita batérie tohto prehrávača poskytuje až 10 hodín nepretržitého prehrávania hudby alebo počúvania rádia FM – a to všetko na jediné nabitie.

 • Veľký dvojfarebný OLED displej

  Dvojfarebný OLED displej ponúka kombináciu farieb (napr. žltú a modrú) v superjasnom displeji a tiež je vhodný pre animácie. Toto zjednodušuje čítanie údajov na displeji a zdieľanie zábavy s priateľmi

 • FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie

  Vstavaný digitálny FM tuner vám každý deň umožní počúvať obľúbené melódie alebo správy z vašej rozhlasovej stanice. Stačí si vybrať želanú rozhlasovú stanicu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať