Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Oblečte si ho a zdieľajte

  Oblečte si GoGear 512 MB SA167 a zdieľajte hudbu MP3 a WMA na cestách. Prenášajte hudbu a údaje alebo nabíjajte cez vysokorýchlostný konektor USB2.0. Vaši priatelia si tiež môžu vychutnať vaše melódie a zapojiť sa k hudbe cez integrovaný konektor jack na slúchadlách Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Oblečte si ho a zdieľajte

S MP3 a WMA

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu zmení váš prehrávač na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné či školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte alebo na vonkajšiu pamäťovú kartu. Funkcia hlasového nahrávania poskytuje prenosný hlasový nahrávač, ktorý umožňuje nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Tento prehrávač GoGear od spoločnosti Philips sa stane súčasťou vášho odevu a vaším spoločníkom na cestách – prináša maximálnu prenosnosť vašej hudby. Ľahké a ultra kompaktné zariadenie vám poskytne špičkovú kvalitu zvuku a skutočne prenosnú zábavu, ktorú si vychutnáte za pohybu.

 • Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

 • Užite si až 15 hodín prehrávania hudby

  Užite si až 15 hodín prehrávania hudby
 • Slúchadlá s integrovaným konektorom pre zdieľanie vašej hudby

  Špeciálne navrhnuté slúchadlá s integrovaným konektorom umožňujú počúvajúcim pripojiť dodatočné slúchadlá. Dvaja ľudia si môžu vychutnať rovnakú hudbu súčasne prostredníctvom samostatných slúchadiel.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1MB = 1 milión bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať