Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Oblečte si ho a vystavte na obdiv

  Majte vždy so sebou hudbu vo formáte MP3 a WMA s modelom GoGear 256 MB SA174. Prenášajte hudbu a údaje alebo nabíjajte cez konektor Direct USB. S exkluzívnym zrkadlovým OLED displejom budete vždy štýloví. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Oblečte si ho a vystavte na obdiv

S MP3 a WMA

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu zmení váš prehrávač na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné či školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte alebo na vonkajšiu pamäťovú kartu. Funkcia hlasového nahrávania poskytuje prenosný hlasový nahrávač, ktorý umožňuje nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Zariadenia s priamym rozhraním USB je možné pripojiť priamo do USB portu počítača - nepotrebujete káble. Počítač automaticky rozpozná zariadenie ako prenosné USB zariadenie na hromadné ukladanie (v systéme Windows 98 sa vyžaduje inštalácia dodatočných ovládačov), čo umožňuje jednoducho prenášať súbory medzi počítačom a zariadením prostredníctvom programu Prieskumník systému Windows (alebo zložiek Apple). Noste so svojím zariadením hudbu a údaje každý deň.

 • Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

 • Zobrazenie priečinka vám pomôže jednoducho a rýchlo nájsť piesne

  Zobrazenie priečinka vám pomôže jednoducho a rýchlo nájsť piesne

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Veľký dvojfarebný OLED displej

  Dvojfarebný OLED displej ponúka kombináciu farieb (napr. žltú a modrú) v superjasnom displeji a tiež je vhodný pre animácie. Toto zjednodušuje čítanie údajov na displeji a zdieľanie zábavy s priateľmi

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1MB = 1 milión bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a prípadne ich bude potrebné vymeniť. Źivotnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať