MP3 videoprehrávač

  MP3 videoprehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Prenosný AV prehrávač Philips GoGear Muse je vybavený technológiou FullSound™ a slúchadlami s potláčaním hluku pre zvuk výnimočnej kvality a mobilnú zábavu plnú inšpirácie. A navyše prináša dokonalý pôžitok zo sledovania videí na širokouhlom 3” (7,5 cm) farebnom displeji QVGA. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP3 videoprehrávač

Muse, 16 GB* SA1MUS16K/02 Nájsť podobné výrobky

Úžasný zvukový zážitok

s technológiou FullSound™ a potlačením hluku

 • 7,6 cm/3” širokouhlý farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  7,6 cm/3” širokouhlý farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  Elegantný 7,6 cm (3”) širokouhlý displej prehrávača GoGear ponúka vysoké rozlíšenie pre dokonalú kvalitu videa a svieži a živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou umožňuje veľká obrazovka jednoduchú navigáciu po multimediálnych súboroch, takže prináša kompletný balík senzačných multimediálnych zážitkov na cestách. Čerešničkou na torte je pomer strán 16:9, ktorý zobrazí obľúbený filmový hit alebo video v jeho plnej širokouhlej nádhere.

 • Doba prehrávania až 25 hodín hudby alebo 5 hodín videa*

  Doba prehrávania až 25 hodín hudby alebo 5 hodín videa*

  Pri prehrávači GoGear môžete zabudnúť na neustále otravné dobíjanie batérie. Tento prehrávač s dlhou výdržou vám umožní vychutnávať si obľúbené melódie až neuveriteľných 25 hodín nepretržitej hudby alebo až 5 hodín prehrávania videa – to všetko na jedno nabitie. Teraz sa môžete posadiť a počúvať hudbu celý deň alebo si naraz pozrieť až 2 filmy idúce po sebe, nech už pôjdete kamkoľvek.

 • Vstavaná funkcia aktívneho potlačenia hluku pre nerušenú zábavu

  Vstavaná funkcia aktívneho potlačenia hluku pre nerušenú zábavu

  S technológiou potlačenia hluku môžete počúvať hudbu na cestách bez toho, aby vás rušil hluk okolia. Mikrofóny v slúchadlách rozpoznajú okolitý hluk na miestach, kde má najväčší vplyv. Potom digitálny signálny procesor vytvorí potrebnú rovnakú zvukovú vlnu, ale s opačnou amplitúdou, čím účinne zruší neželaný hluk a vytvorí lepší efekt ticha. Špeciálna konštrukcia slúchadiel zároveň prispieva k výnimočnej zvukovej izolácii a možnosť výberu z troch vymeniteľných koncoviek do uší zaistí dokonalé prispôsobenie.

 • Vytváranie zoznamov prehrávaných skladieb alebo odstránenie skladieb priamo v zariadení

  Vytváranie zoznamov prehrávaných skladieb alebo odstránenie skladieb priamo v zariadení

  Funkcia Zoznam skladieb na cesty vám umožní kedykoľvek jednoducho vytvoriť zoznamy skladieb v prehrávači GoGear, zatiaľ čo ste v pohybe. Podobne vám funkcia Odstrániť jednoducho umožní odstrániť akékoľvek médiá, ktoré nechcete v prehrávači. Už sa nemusíte spoliehať na svoj domáci PC pri vytváraní zoznamov skladieb a odstraňovaní súborov. Teraz môžete pohodlne spravovať svoju hudobnú knižnicu priamo z prehrávača GoGear – kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Systém RDS (Radio Data System) je štandardom komunikačného protokolu, ktorý umožňuje prenos digitálnych údajov prostredníctvom rozhlasového vysielania v pásme FM. Prijímače rádia FM s podporou RDS dokážu zobraziť užitočné informácie vrátane názvu stanice, podrobností o programe, názvu skladby a interpreta atď. Vo vašom prehrávači GoGear môžete želanú stanicu kedykoľvek uložiť ako predvoľbu. Vďaka možnosti uloženia až 20 predvolieb rozhlasových staníc môžete rýchlo naladiť svoju obľúbenú stanicu bez toho, aby ste museli ručne ladiť frekvencie.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Tieto ergonomicky navrhnuté slúchadlá, ktoré sa navrhli v súlade so zakrivením zvukovodu ľudského ucha, spolu s vynikajúcou funkciou izolácie šumu presne nasmerujú zvukové vlny z reproduktora k ušným bubienkom s najvyšším rozlíšením.

 • Jednoduché prevzatie videí z internetu do vášho prehrávača GoGear

  Jednoduché prevzatie videí z internetu do vášho prehrávača GoGear

  Sledujte videá na cestách vďaka jednoduchej funkcii prevzatia videí z internetu, ktorá vám umožňuje preberať videá zo stránok určených na zdieľanie videí (YouTube, MySpace alebo Google Video) priamo do vášho prehrávača GoGear. Nainštalujte dodanú počítačovú aplikáciu, pripojte prehrávač GoGear k PC a pomocou aplikácie Internet Explorer navštívte svoju obľúbenú stránku na zdieľanie videí. Vyberte video a kliknite na tlačidlo Prevziať, ktoré sa zobrazí po umiestnení kurzora myši na video. Nemusíte na nič čakať – stačí prejsť na ďalšie videá a ich preberanie sa môže začať.

 • Prehrávanie hudby bez uzamknutia DRM z vašej knižnice iTunes

  Prehrávanie hudby bez uzamknutia DRM z vašej knižnice iTunes

  Teraz môžete prehrávať hudbu z vašej knižnice iTunes – bez akejkoľvek konverzie – priamo vo vašom prehrávači GoGear. GoGear podporuje kodek AAC, pomocou ktorého knižnica iTunes kopíruje a ukladá hudbu. Jednoducho myšou presuňte hudbu z obchodu iTunes do prehrávača GoGear cez program Windows Prieskumník. Upozorňujeme, že váš prehrávač nepodporuje hudbu zakúpenú v obchode iTunes.

 • Možnosť ďalšieho obsahu, so systémom Napster, Audible a BBC iPlayer

  Možnosť ďalšieho obsahu, so systémom Napster, Audible a BBC iPlayer

  Vychutnajte si najlepší obsah na prehrávači Philips GoGear so službami Napster, Audible a BBC iPlayer. S predplatenou hudobnou službou Napster To Go si môžete vychutnávať milióny skladieb v najvyššej kvalite. Jednoducho ich preneste do prehrávača GoGear pomocou myši bez toho, aby ste museli platiť samostatne za každú skladbu. Objavte novú hudbu so službami ako zoznamy skladieb a rádiové stanice, presne tak, ako to máte radi. Audible ponúka viac ako 75 000 zvukových kníh, relácií, zábavných médií a obchodných informácií. Kupujte zvukové knihy podľa vlastného výberu alebo podľa mesačného plánu a vezmite si ich so sebou v prehrávači GoGear. Vo Veľkej Británii môžete prijímať televízne programy BBC, ktoré ste premeškali: stačí ich prevziať, preniesť a zábava sa môže začať!

 • Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo videách alebo stlačiť a podržať kláves trochu dlhšie, aby ste pomocou SuperScroll™ rýchlo prešli na požadovaný súbor.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Od spoločnosti Philips
 • Služba BBC iPlayer je dostupná len vo Veľkej Británii

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať