MP3 videoprehrávač

  MP3 videoprehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Vychutnajte si bezkonkurenčný zvuk prenosného AV prehrávača Philips GoGear Opus s technológiou FullSound™. Pripravte sa na skvelú zábavu na cestách – nahrávajte online videá priamo do prehrávača a potom ich sledujte na štýlovej 7,1 cm (2,8”) farebnej obrazovke QVGA. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP3 videoprehrávač

Opus, 16 GB SA1OPS16K/02 Nájsť podobné výrobky

Úžasný zvukový zážitok

s technológiou FullSound™ a slúchadlami Sound Isolation

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  S izoláciou zvuku budete počúvať hudbu a vychutnávať si jej jemnejšie detaily pri nižšej hlasitosti ako v prípade klasických slúchadiel. Na základe detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha vytvára nasmerovaný akustický dizajn slúchadiel s izoláciou zvuku dokonalé tesnenie medzi zdrojom okolitého hluku a zvukovodom, čím potláča neželaný ruch pozadia a súčasne privádza zvuk priamo do uší. Dokonca aj pri strednom nastavení hlasitosti dokážete rozlíšiť detaily hudby bez rušivých zvukov z okolia. Puzdrá slúchadiel sú dostupné v troch veľkostiach, ktoré zaistia, že vám vždy dokonale padnú.

 • Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo videách alebo stlačiť a podržať kláves trochu dlhšie, aby ste pomocou SuperScroll™ rýchlo prešli na požadovaný súbor.

 • 7,1 cm/2,8” farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  7,1 cm/2,8” farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  Nadupaný 7,1 cm (2,8”) displej prehrávača GoGear ponúka rozlíšenie QVGA s vynikajúcou kvalitou videa a sviežim, živým obrazom. Navyše vám umožní jednoduchú navigáciu v ponuke ovládania alebo pri prechádzaní cez mediálne súbory, pričom si súčasne vychutnáte hudobnú a video zábavu na cestách.

 • Vytváranie zoznamov prehrávaných skladieb alebo odstránenie skladieb priamo v zariadení

  Vytváranie zoznamov prehrávaných skladieb alebo odstránenie skladieb priamo v zariadení

  Funkcia Zoznam skladieb na cesty vám umožní kedykoľvek jednoducho vytvoriť zoznamy skladieb v prehrávači GoGear, zatiaľ čo ste v pohybe. Podobne vám funkcia Odstrániť jednoducho umožní odstrániť akékoľvek médiá, ktoré nechcete v prehrávači. Už sa nemusíte spoliehať na svoj domáci PC pri vytváraní zoznamov skladieb a odstraňovaní súborov. Teraz môžete pohodlne spravovať svoju hudobnú knižnicu priamo z prehrávača GoGear – kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Prehrávanie súborov formátu MP3 a WMA a bezstratového formátu FLAC

  Prehrávanie súborov formátu MP3 a WMA a bezstratového formátu FLAC

  Prehrávač GoGear podporuje množstvo formátov zvukových súborov založených na stratových (napr. MP3 a WMA) aj bezstratových (napr. FLAC) technológiách digitálnej komprimácie. Pri stratovej komprimácii majú súbory väčšiu veľkosť, ale zároveň vyššiu kvalitu, keďže v procese komprimácie nedochádza k stratám údajov. Pri stratovej komprimácii dochádza k určitej strate údajov, ale súbory sú menšie. Tým na prehrávač GoGear pohodlnejšie uložíte väčšie množstvo hudby. Rozhodnutie máte vo svojich rukách.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Jednoduché prevzatie videí z internetu do vášho prehrávača GoGear

  Jednoduché prevzatie videí z internetu do vášho prehrávača GoGear

  Sledujte videá na cestách vďaka jednoduchej funkcii prevzatia videí z internetu, ktorá vám umožňuje preberať videá zo stránok určených na zdieľanie videí (YouTube, MySpace alebo Google Video) priamo do vášho prehrávača GoGear. Nainštalujte dodanú počítačovú aplikáciu, pripojte prehrávač GoGear k PC a pomocou aplikácie Internet Explorer navštívte svoju obľúbenú stránku na zdieľanie videí. Vyberte video a kliknite na tlačidlo Prevziať, ktoré sa zobrazí po umiestnení kurzora myši na video. Nemusíte na nič čakať – stačí prejsť na ďalšie videá a ich preberanie sa môže začať.

 • Prehrávanie hudby bez uzamknutia DRM z vašej knižnice iTunes

  Prehrávanie hudby bez uzamknutia DRM z vašej knižnice iTunes

  Teraz môžete prehrávať hudbu z vašej knižnice iTunes – bez akejkoľvek konverzie – priamo vo vašom prehrávači GoGear. GoGear podporuje kodek AAC, pomocou ktorého knižnica iTunes kopíruje a ukladá hudbu. Jednoducho myšou presuňte hudbu z obchodu iTunes do prehrávača GoGear cez program Windows Prieskumník. Upozorňujeme, že váš prehrávač nepodporuje hudbu zakúpenú v obchode iTunes.

 • Možnosť ďalšieho obsahu, so systémom Napster, Audible a BBC iPlayer

  Možnosť ďalšieho obsahu, so systémom Napster, Audible a BBC iPlayer

  Vychutnajte si najlepší obsah na prehrávači Philips GoGear so službami Napster, Audible a BBC iPlayer. S predplatenou hudobnou službou Napster To Go si môžete vychutnávať milióny skladieb v najvyššej kvalite. Jednoducho ich preneste do prehrávača GoGear pomocou myši bez toho, aby ste museli platiť samostatne za každú skladbu. Objavte novú hudbu so službami ako zoznamy skladieb a rádiové stanice, presne tak, ako to máte radi. Audible ponúka viac ako 75 000 zvukových kníh, relácií, zábavných médií a obchodných informácií. Kupujte zvukové knihy podľa vlastného výberu alebo podľa mesačného plánu a vezmite si ich so sebou v prehrávači GoGear. Vo Veľkej Británii môžete prijímať televízne programy BBC, ktoré ste premeškali: stačí ich prevziať, preniesť a zábava sa môže začať!

 • Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Váš prehrávač GoGear podporuje veľmi rozšírený formát WMV, ako aj technológiu Digital Rights Management (DRM) od spoločnosti Microsoft, ktorá slúži na ochranu videí zakúpených alebo zapožičaných cez internet. Pomocou programu WMP11 môžete takýto obsah preniesť do svojho prehrávača GoGear a vychutnať si video klipy na cestách.

 • Doba prehrávania až 30 hodín hudby alebo 6 hodín videa.

  Doba prehrávania až 30 hodín hudby alebo 6 hodín videa.

  Pri prehrávači GoGear môžete zabudnúť na neustále otravné dobíjanie batérie. Tento prehrávač s dlhou výdržou vám umožní vychutnávať si obľúbené melódie až neuveriteľných 30 hodín nepretržitej hudby alebo až 6 hodín prehrávania videa – to všetko na jedno nabitie. Teraz sa môžete posadiť a počúvať hudbu celý deň alebo si naraz pozrieť až 3 filmy idúce po sebe, nech už pôjdete kamkoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Od spoločnosti Philips
 • Služba BBC iPlayer je dostupná len vo Veľkej Británii

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať