MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Pripojte sa k hudbe a hovorom

  Stačí ho pripnúť a pripojiť a buďte vždy naladení a v spojení! Štýlový digitálny audioprehrávač Philips GoGear LUXE sa pripína ako módny doplnok a stlačením jedného tlačidla sa prepne z prehrávania hudby na prijímanie hovorov – so zobrazením identifikácie volajúceho - z mobilného telefónu s rozhraním Bluetooth. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pripojte sa k hudbe a hovorom

MP3 prehrávač so slúchadlami Bluetooth®

 • Zobrazenie identifikácie volajúceho a čísla

  Zobrazenie identifikácie volajúceho a čísla

  Nikdy nezmeškajte ani jeden hovor, zatiaľ čo si vychutnávate svoju hudbu. V momente, keď prichádza hovor, identifikácia volajúceho so zobrazením čísla vám okamžite zobrazí podrobnosti, ako napríklad meno volajúceho a telefónne číslo skôr, ako hovor prijmete.

 • Presúvanie skladieb a údajov uchopením a prenesením pomocou myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Presúvanie skladieb a údajov uchopením a prenesením pomocou myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Umožňuje rýchlo a jednoducho skopírovať vašu hudobnú zbierku z PC do prehrávača GoGear. Stačí pripojiť prehrávač GoGear k PC, zatiaľ čo máte spustený program Windows® Prieskumník, vybrať piesne alebo priečinky, ktoré chcete skopírovať do prehrávača, a potom myšou presunúť zvolené súbory do hudobného priečinka GoGear. Je to také jednoduché. Nie je potrebná inštalácia žiadneho dodatočného softvéru!

 • Rovnaké slúchadlá pre hudbu aj telefónne hovory

  Rovnaké slúchadlá pre hudbu aj telefónne hovory

  Teraz si môžete súčasne vychutnávať svoju hudbu aj prijímať prichádzajúce hovory – postačí vám jedna slúchadlová súprava. Vďaka spárovaniu vášho MP3 prehrávača podporujúceho pripojenie Bluetooth s mobilným Bluetooth telefónom už nebudete musieť prepínať medzi rôznymi slúchadlami. Keď počas počúvania hudby prijme váš telefón prichádzajúci hovor, MP3 prehrávač automaticky zachytí signál telefónu cez vstavané rozhranie Bluetooth. Jednoduchým dotknutím sa prehrávača alebo slúchadiel prepnete na režim „hovoru“ a telefonát prijmete alebo ho ukončíte.

 • Malý a štýlový - ako módny doplnok

  Malý a štýlový - ako módny doplnok

  Štýlový dizajn prehrávača GoGear LUXE so vstavanou sponou je navrhnutý tak, aby sa nosil ako módny doplnok – pripnite ho buď na tašku, alebo na oblečenie. Už nebudete musieť loviť svoj MP3 prehrávač v taške. Teraz si môžete vychutnať svoju digitálnu hudbu v pohybe a zostať pritom moderní a štýloví.

 • Prepnite sa na mobilný telefón s aktivovaným rozhraním Bluetooth stlačením jedného tlačidla

  Prepnite sa na mobilný telefón s aktivovaným rozhraním Bluetooth stlačením jedného tlačidla

  Pomocou jedného kliknutia môžete prepnúť z počúvania hudby na prijatie prichádzajúceho hovoru – stačí opätovne kliknúť, aby ste pokračovali vo svojom hudobnom zážitku. Inteligentné vstavané tlačidlo na prednej strane vášho prehrávača vám umožní prehrať alebo pozastaviť hudbu a prepínať medzi hudbou a hovormi. Jednoducho klepnite na povrch prehrávača, čím prijmete hovor – a neskôr ho rovnakým klepnutím opäť ukončíte – bez potreby výmeny slúchadiel alebo zastavenia prehrávania hudby.

 • Až 100 hodín pohotovostného času*

  Až 100 hodín pohotovostného času*

  Dokonalé pohodlie pri počúvaní hudby v pohybe – na jedno nabitie dokáže prehrávač GoGear LUXE nepretržite fungovať v pohotovostnom režime až celých 100 hodín.

 • Až 4 hodiny hovoru*

  Až 4 hodiny hovoru*

  Vďaka maximálnej dobe hovoru až 4 hodiny na jedno nabitie je telefonovanie oveľa jednoduchšie – či už ho potrebujete pri práci, alebo len pre zábavu. Navyše si môžete vychutnávať svoje obľúbené melódie, a zostať pritom stále v spojení.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Režim náhodného prehrávania hudby pre maximálne pohodlie

  Režim náhodného prehrávania hudby pre maximálne pohodlie

  Funkcia „zamiešať a prehrať“ vás zbaví nudy pri počúvaní hudby prehrávanej neustále v rovnakom poradí. Po načítaní obľúbených skladieb do prehrávača GoGear z vašej vlastnej hudobnej knižnice stačí, keď stlačíte tlačidlo „shuffle“ a melódie sa budú prehrávať v náhodnom poradí. Nabite sa energiou pri novom a jedinečnom hudobnom zážitku vždy, keď sa na cestách oddáte prehrávaču GoGear.

 • Až 10 hodín prehrávania hudby MP3 a WMA* plus rádio FM

  Až 10 hodín prehrávania hudby MP3 a WMA* plus rádio FM
Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať