Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Vybavený pre MP3 a WMA

  Extra robustný a prenosný, 512 MB digitálny audio prehrávač GoGear SA 260 je všetkým, čo potrebujete, aby ste mohli mať obľúbenú MP3 a WMA hudbu so sebou na cestách. Nahrávajte priamo do formátu MP3 z ľubovoľného zdroja cez vstup, alebo si nahrajte vlastné hlasové poznámky kedykoľvek a kdekoľvek Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vybavený pre MP3 a WMA

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Navigácia SuperScroll nájde skladby jednoducho a rýchlo

  Navigácia SuperScroll nájde skladby jednoducho a rýchlo

  Pre rýchlu a presnú navigáciu k vašej obľúbenej skladbe. Jednoduchá a bezproblémová orientácia medzi stovkami skladieb - alebo vyhľadávanie jednej skladby - v priebehu niekoľkých sekúnd. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo stlačte kláves trochu dlhšie, aby ste rýchlo našli požadovanú stopu.

 • Zabudovaný slot mini SD pre rozšírenie pamäte

  Tento špeciálny slot na vašom prehrávači je vhodný pre štandardné pamäťové karty flash SD, takže môžete rozšíriť pamäť vášho prehrávača. Vychutnajte si väčšiu flexibilitu rozšírenej kapacity pamäte kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Priame MP3 nahrávanie prostr. analógových alebo dig. vstupov

  Priame MP3 nahrávanie prostredníctvom digitálnych alebo analógových konektorov umožňuje vytvárať súbory MP3 v reálnom čase (počítač nie je potrebný).

 • Štúdium jazyka je jednoduché s AB opakovaním a so záložkou

  Učte sa cudzie jazyky ľahko a efektívne s týmto inteligentným systémom, vďaka ktorému môžete opakovane počúvať študijnú látku jednoduchým stlačením tlačidla AB Repeat. Vďaka zabudovaniu výkonnej digitálnej nahrávacej pamäti so silným procesorom pre digitálne signály systém nepretržite nahráva zo zdroja v reálnom čase - takže si nahrané súbory môžete kedykoľvek prehrať koľkokrát chcete. Len zadáte časť, ktorú chcete opakovať a po stlačení tlačidla AB Repeat zariadenie danú časť nahrá.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1MB = 1 milión bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať