MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Zábava so štýlom

  S digitálnym audio prehrávačom Philips GoGear Spark budete vždy hranato štýloví. Obaly albumov žiaria na prehrávači a vaše skladby zdokonaľuje patentovaná technológia FullSound spoločnosti Philips. Dodajte svojmu prehrávaču jedinečný vzhľad vďaka fotografiám ako šetričom obrazovky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zábava so štýlom

s funkciou FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

 • 1,5” (3,8 cm) plnofarebný displej pre ľahkú navigáciu a prezeranie obalov albumov

  1,5” (3,8 cm) plnofarebný displej pre ľahkú navigáciu a prezeranie obalov albumov

  3,8 cm (1,5”) plne farebná obrazovka vám umožňuje jednoducho navigovať v rámci ponuky ovládania alebo hudobných súborov na prehrávači GoGear. Okrem toho môžete prechádzať cez svoju zbierku fotografií, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu v pohybe.

 • Priame nabíjanie z PC prostredníctvom USB

  Priame nabíjanie z PC prostredníctvom USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Jednoducho potiahnite a pustite skladby pomocu myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Jednoducho potiahnite a pustite skladby pomocu myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Umožňuje rýchlo a jednoducho skopírovať vašu hudobnú zbierku z PC do prehrávača GoGear. Stačí pripojiť prehrávač GoGear k PC, zatiaľ čo máte spustený program Windows® Prieskumník, vybrať piesne alebo priečinky, ktoré chcete skopírovať do prehrávača, a potom myšou presunúť zvolené súbory do hudobného priečinka GoGear. Je to také jednoduché. Nie je potrebná inštalácia žiadneho dodatočného softvéru!

 • Rádio FM s 20 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Rádio FM s 20 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Digitálne rádio FM vám ponúka dodatočné hudobné možnosti k vašej hudobnej zbierky v prehrávači GoGear. Jednoducho nalaďte stanicu, ktorú chcete nastaviť ako predvoľbu, a stlačte a podržte stlačené tlačidlo predvoľby, aby sa frekvencia uložila. Predvoliť môžete až 20 rozhlasových staníc a vychutnať si svoje obľúbené programy všade tam, kam pôjdete.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Personalizované prezentácie, ktoré budú sprevádzať vaše počúvanie

  Personalizované prezentácie, ktoré budú sprevádzať vaše počúvanie

  Personalizovaná prezentácia umožňuje vášmu prehrávaču GoGear byť ďalším vyjadrením vašej osobnosti, keď ste na cestách - podobne ako v prípade príslušenstva a doplnkov. Do svojej prezentácie môžete začleniť ľubovoľný obrázok alebo súbor obrázkov. Keď je prehrávač GoGear v pohotovostnom režime, vaša personalizovaná prezentácia sa aktivuje a sprostredkuje vašim priateľom a ľuďom vo vašom okolí vaše fotografie.

 • Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Audible.com je vašou destináciou s najširším výberom digitálnych zvukových kníh, magazínov, rádiových vysielaní, zábavných relácií a ďalšieho obsahu na prevzatie. Vychutnávajte si knihy v aute, v telocvični alebo vo svojej domácnosti. Autori a veľké postavy čítajú svoje vlastné diela a slávni herci nahovorili vaše obľúbené tituly. Na stránke Audible.com môžete prehľadávať a vypočuť si vzorky z viac ako 75 000 titulov, vrátane najnovších bestsellerov aj nadčasovej klasiky.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať