MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Nasaďte si prehrávač GoGear Ariaz s funkciou FullSound™ a slúchadlá so zvukovou izoláciou a zažijete výnimočnú kvalitu zvuku na cestách. Vychutnajte si kopec zábavy s 2,4” obrazovkou, programom Philips Songbird a jedinečne dlhou výdržou prehrávania hudby (45 hodín) a videa (5 hodín). Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

A užite si všetky multimédiá, ktorými ho naplníte

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Audible.com je vašou destináciou s najširším výberom digitálnych zvukových kníh, magazínov, rádiových vysielaní, zábavných relácií a ďalšieho obsahu na prevzatie. Vychutnávajte si knihy v aute, v telocvični alebo vo svojej domácnosti. Autori a veľké postavy čítajú svoje vlastné diela a slávni herci nahovorili vaše obľúbené tituly. Na stránke Audible.com môžete prehľadávať a vypočuť si vzorky z viac ako 75 000 titulov, vrátane najnovších bestsellerov aj nadčasovej klasiky.

 • Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  So slúchadlami s izoláciou zvuku budete počúvať jemnejšie detaily hudby pri nižšej hlasitosti ako v prípade klasických slúchadiel. Na základe detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha vytvára nasmerovaný akustický dizajn slúchadiel s izoláciou zvuku dokonalé tesnenie medzi zdrojom okolitého hluku a zvukovodom, čím potláča neželaný ruch pozadia a súčasne privádza zvuk priamo do uší. Dokonca aj pri strednom nastavení hlasitosti dokážete rozlíšiť detaily hudby bez rušivých zvukov z okolia. Kryty slúchadiel sú dostupné v troch veľkostiach, ktoré zaistia, že Vám vždy padnú ako uliate.

 • 6,1 cm (2,4”) plnofarebný displej s fantastickou kvalitou obrazu

  6,1 cm (2,4”) plnofarebný displej s fantastickou kvalitou obrazu

  Štýlový 6,1 cm (2,4”) displej s vysokým rozlíšením na prehrávači GoGear ponúka vynikajúcu kvalitu videa a ostrý, živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou a veľkou obrazovkou umožňuje jednoduchú navigáciu po mediálnych súboroch a vytvára tak dokonalý multimediálny zážitok na cestách.

 • Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Systém RDS (Radio Data System) je štandardom komunikačného protokolu, ktorý umožňuje prenos digitálnych údajov prostredníctvom rozhlasového vysielania v pásme FM. Prijímače rádia FM s podporou RDS dokážu zobraziť užitočné informácie vrátane názvu stanice, podrobností o programe, názvu skladby a interpreta atď. Vo vašom prehrávači GoGear môžete želanú stanicu kedykoľvek uložiť ako predvoľbu. Vďaka možnosti uloženia až 20 predvolieb rozhlasových staníc môžete rýchlo naladiť svoju obľúbenú stanicu bez toho, aby ste museli ručne ladiť frekvencie.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Funkcia Smart Shuffle umožní počúvať presne to, čo máte najradšej

  Funkcia Smart Shuffle umožní počúvať presne to, čo máte najradšej
 • Doba prehrávania až 45 hodín hudby alebo 5 hodín videa

  Pri prehrávači GoGear môžete zabudnúť na neustále otravné dobíjanie batérie. Tento prehrávač s extrémne dlhou výdržou vám umožní vychutnávať si obľúbené melódie až neuveriteľných 45 hodín nepretržitej hudby alebo až 5 hodín prehrávania videa – to všetko na jedno nabitie. Teraz sa môžete posadiť a počúvať hudbu celý deň alebo si naraz pozrieť až 3 filmy idúce po sebe, nech už pôjdete kamkoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať