MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Vybláznite sa s prenosným a odolným prehrávačom GoGear Raga s funkciou FullSound™, ktorý vdýchne život všetkým vašim obľúbeným skladbám MP3. Navyše sa dodáva s programom Philips Songbird, takže si môžete jednoucho vychutnávať neobmedzenú zábavu, nech už idete kamkoľvek. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

Robustný dizajn a moderná konštrukcia

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Audible.com je vašou destináciou s najširším výberom digitálnych zvukových kníh, magazínov, rádiových vysielaní, zábavných relácií a ďalšieho obsahu na prevzatie. Vychutnávajte si knihy v aute, v telocvični alebo vo svojej domácnosti. Autori a veľké postavy čítajú svoje vlastné diela a slávni herci nahovorili vaše obľúbené tituly. Na stránke Audible.com môžete prehľadávať a vypočuť si vzorky z viac ako 75 000 titulov, vrátane najnovších bestsellerov aj nadčasovej klasiky.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Hliníkový povrch pre robustnosť a odolnosť

  Hliníkový povrch pre robustnosť a odolnosť
 • Až 22 hodín prehrávania hudby

  Vysoká kapacita batérie tohto prehrávača poskytuje až 22 hodín nepretržitého prehrávania hudby na jediné nabitie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať