Songbird Media Player

  Songbird Media Player

  Jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Program Philips Songbird vám umožní objaviť a prehrať všetky vaše mediálne súbory a plynule ich zosynchronizovať s vaším prehrávačom Philips GoGear. Jeho intuitívne a výkonné funkcie pri správe hudby vám umožnia objaviť nových interpretov a štýly priamo v programe.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

 • 3,2" (8 cm) HVGA displej LCD pre vynikajúci zážitok z videa

  3,2" (8 cm) HVGA displej LCD pre vynikajúci zážitok z videa

  Elegantný 3,2" (8 cm) širokouhlý displej prehrávača GoGear ponúka vysoké rozlíšenie pre dokonalú kvalitu videa a svieži a živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou umožňuje veľká obrazovka jednoduchú navigáciu po multimediálnych súboroch, takže prináša kompletný balík senzačných multimediálnych zážitkov na cestách. Čerešničkou na torte je štandardný pomer strán 16:9, ktorý prináša zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ku ktorej dochádza počas úpravy alebo zmeny obrazu pri prispôsobovaní inej veľkosti obrazovky

 • Podpora bezstratových kodekov FLAC a APE pre precíznu kvalitu zvuku

  Podpora bezstratových kodekov FLAC a APE pre precíznu kvalitu zvuku

  Vychutnajte si digitálnu hudbu v komprimovanom formáte bez akejkoľvek straty kvality zvuku. Prehrávač GoGear podporuje formáty FLAC a APE, čo sú súbory zmenšené bez toho, aby prišli o akékoľvek detaily. Sýtosť a čistota originálneho zdroja hudby zostane zachovaná a môžete si ju naplno užívať kdekoľvek. Jednoducho použite softvér Philips Songbird, ktorý sa dodáva s vašim prehrávačom GoGear a pomocou myši potiahnite a preneste hudobné súbory FLAC alebo APE z hudobnej knižnice vášho počítača do prehrávača GoGear. Vyrazte do ulíc s tisíckami skladieb a vlňte sa v rytme skvelých originálov.

 • Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Systém RDS (Radio Data System) je štandardom komunikačného protokolu, ktorý umožňuje prenos digitálnych údajov prostredníctvom rozhlasového vysielania v pásme FM. Prijímače rádia FM s podporou RDS dokážu zobraziť užitočné informácie vrátane názvu stanice, podrobností o programe, názvu skladby a interpreta atď. Vo vašom prehrávači GoGear môžete želanú stanicu kedykoľvek uložiť ako predvoľbu. Vďaka možnosti uloženia až 20 predvolieb rozhlasových staníc môžete rýchlo naladiť svoju obľúbenú stanicu bez toho, aby ste museli ručne ladiť frekvencie.

 • Výstup HDMI na sledovanie videa vo vysokom rozlíšení (720p) na HDTV

  Výstup HDMI na sledovanie videa vo vysokom rozlíšení (720p) na HDTV

  Pozrite si kasové trháky alebo domáce videá v rozlíšení až 720p na vašom HDTV. Rozhranie HDMI odstráni potrebu konvertovania na analógový signál, čím vám poskytne dokonalé obrázky a ničím nerušený zvuk. Jednoducho pripojte svoj prehrávač GoGear k HDTV pomocou HDMI kábla a užívajte si krištáľovo čistý obraz a zvuk vysokej kvality. Dokonca môžete pohodlne prechádzať cez svoje videá na obrazovke prehrávača GoGear. Videá môžete okamžite zdieľať so svojou rodinou a priateľmi.

 • Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Malé je pekné – to platí, pokiaľ ide o mobilné zariadenia, ale nie o kapacitu pamäte. S prehrávačom GoGear môžete mať to najlepšie z oboch svetov, stačí vložiť kartu microSD. Karta microSD sa po pripojení prehrávača k počítaču zobrazí ako druhý vymeniteľný disk a umožní jednoduchý prenos súborov. Stačí naplniť kartu požadovaným obsahom a vložiť ju do prehrávača. Môžete si kúpiť až 32 GB pamäťovú kartu, ktorá rozšíri kapacitu prehrávača GoGear, takže sa už nikdy nebudete musieť strachovať, že by ste vyčerpali svoje možnosti zábavy.

 • Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird, jednoduchý program s ľahkým ovládaním, ktorý sa dodáva k prehrávaču GoGear, vám umožní objavovať a prehrávať všetky vaše médiá a bezproblémovo ich synchronizovať s prehrávačom Philips GoGear. Jeho intuitívne a výkonné funkcie na správu hudby umožňujú objavovať nových interpretov a hudobné štýly priamo v programe prostredníctvom obchodov, služieb a webových lokalít s hudbou a médiami. Prehrávajte vlastnú knižnicu a médiá z Internetu a bezproblémovo synchronizujte všetok tento obsah z počítača do prehrávača Philips GoGear.

 • Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  So slúchadlami s izoláciou zvuku budete počúvať jemnejšie detaily hudby pri nižšej hlasitosti ako v prípade klasických slúchadiel. Na základe detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha vytvára nasmerovaný akustický dizajn slúchadiel s izoláciou zvuku dokonalé tesnenie medzi zdrojom okolitého hluku a zvukovodom, čím potláča neželaný ruch pozadia a súčasne privádza zvuk priamo do uší. Dokonca aj pri strednom nastavení hlasitosti dokážete rozlíšiť detaily hudby bez rušivých zvukov z okolia. Kryty slúchadiel sú dostupné v troch veľkostiach, ktoré zaistia, že vám vždy padnú ako uliate.

 • Dotykové ovládanie obrazovky pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  Dotykové ovládanie obrazovky pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  Vyskúšajte si plynulé a intuitívne ovládanie prenosného prehrávača GoGear jemnými dotykmi končekmi prstov. S jeho intuitívnym rozhraním dotykovej obrazovky je ovládanie skutočne hračkou, či už ovládate funkcie prehrávania hudby, prezeráte si zbierky videí alebo obrázkov, alebo prepínate rádiové kanály. Stačí kliknúť priamo na obrazovku prehrávača a môžete svižne prechádzať cez ponuky a priečinky. Skutočne dômyselné a jednoduché.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy je pokročilá zvuková technológia, ktorá priamo analyzuje každý zdroj zvuku vo filme alebo zvukovej stope videa a znova vytvára prirodzenú zvukovú scénu s presne umiestnenými akustickými prvkami. Spracúvané zvukové prvky sú potom priamo privádzané do každého ucha cez slúchadlá do uší. Priestorový zvuk pre filmy vytvára prirodzený akustický priestor na základe skutočného obsahu zvukovej stopy. Výsledok posadí poslucháča priamo do stredu diania s pohlcujúcim priestorovým zážitkom – presne, ako si to predstavoval zvukár filmu.

 • Možnosti ďalšieho obsahu, s podporou služieb Audible a BBC iPlayer

  Možnosti ďalšieho obsahu, s podporou služieb Audible a BBC iPlayer

  Vychutnajte si ten najkvalitnejší obsah na prehrávači Philips GoGear so službami Audible a BBC iPlayer. Služba Audible ponúka viac ako 75 000 zvukových programov od popredných vydavateľov zvukových kníh, vysielateľov, zábavných médií, vydavateľov časopisov a novín a poskytovateľov obchodných informácií. Kupujte obsah podľa vlastného výberu alebo pomocou mesačného plánu do prehrávača GoGear. Vo Veľkej Británii môžete prehrávať ľubovoľné programy BBC TV z posledného týždňa, ktoré ste premeškali. Prevezmite ich do počítača z webovej stránky služby BBC iPlayer, preneste do prehrávača GoGear a zábava sa môže začať!

 • Inovatívne používateľské rozhranie umožňuje pokročilé a zjednodušené prehľadávanie knižníc

  Prehrávač GoGear Muse umožňuje prehľadávať hudbu s jedinečnou ľahkosťou. Intuitívny a sofistikovaný softvér jasne zobrazí a presne vyberie požadovaný obsah bez toho, aby ste museli prechádzať viacerými priečinkami a súbormi. Rozhranie tvoria tri stĺpce zobrazujúce interpretov, albumy a skladby, takže výber je jednoduchý a prehľadný. Teraz skutočne strávite menej času hľadaním obľúbených skladieb a užijete si tak viac zábavy.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a prípadne ich bude potrebné vymeniť. Źivotnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Od spoločnosti Philips
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10
 • Služba BBC iPlayer je dostupná len vo Veľkej Británii
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať