MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Hranatý GoGear Spark je skutočný módny hit! Váš kompaktný hudobný kamoš je vybavený funkciou FullSound™ a pohodlnými slúchadlami vysokej kvality pre vynikajúci zvuk na cestách. Pridajte k tomu obaly albumov, program Songbird a rádio FM a výsledkom je neobmedzená zábavu a radosť. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

A užite si štýlovú zábavu

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Na stránke Audible.com nájdete digitálne zvukové knihy a omnoho viac

  Audible.com je vašou destináciou s najširším výberom digitálnych zvukových kníh, magazínov, rádiových vysielaní, zábavných relácií a ďalšieho obsahu na prevzatie. Vychutnávajte si knihy v aute, v telocvični alebo vo svojej domácnosti. Autori a veľké postavy čítajú svoje vlastné diela a slávni herci nahovorili vaše obľúbené tituly. Na stránke Audible.com môžete prehľadávať a vypočuť si vzorky z viac ako 75 000 titulov, vrátane najnovších bestsellerov aj nadčasovej klasiky.

 • Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Systém RDS (Radio Data System) je štandardom komunikačného protokolu, ktorý umožňuje prenos digitálnych údajov prostredníctvom rozhlasového vysielania v pásme FM. Prijímače rádia FM s podporou RDS dokážu zobraziť užitočné informácie vrátane názvu stanice, podrobností o programe, názvu skladby a interpreta atď. Vo vašom prehrávači GoGear môžete želanú stanicu kedykoľvek uložiť ako predvoľbu. Vďaka možnosti uloženia až 20 predvolieb rozhlasových staníc môžete rýchlo naladiť svoju obľúbenú stanicu bez toho, aby ste museli ručne ladiť frekvencie.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Vstavaná spona pre jednoduché nosenie

  Vstavaná spona pre jednoduché nosenie
 • Funkcia Smart Shuffle umožní počúvať presne to, čo máte najradšej

  Funkcia Smart Shuffle umožní počúvať presne to, čo máte najradšej
 • Mäkké gumené slúchadlá do uší na pohodlné počúvanie

  Vďaka mäkkým gumeným slúchadlám do uší si môžete vychutnať svoju hudbu veľmi komfortne. Mäkké gumené náušníky, ktorými je každé slúchadlo obalené, sa jemne prispôsobia tvaru a veľkosti vášho ucha. Vďaka týmto mäkkým vankúšikom sa počúvanie hudby cez nepohodlné slúchadlá stane minulosťou.

 • Až 22 hodín prehrávania hudby

  Vysoká kapacita batérie tohto prehrávača poskytuje až 22 hodín nepretržitého prehrávania hudby na jediné nabitie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať