Audio/video prehrávač typu Flash

  Audio/video prehrávač typu Flash

  Vaša digitálna hudba v pohybe

  Vychutnajte si až 10 hodín hudby vo formáte MP3 a WMA s modelom Philips SA31XX. Pozrite si obrázky a sledujte svoje obľúbené filmové klipy na 1,8-palcovej (4,6 cm) farebnej obrazovke. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaša digitálna hudba v pohybe

s prehrávaním fotografií a videa

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • 1,8" (4,6 cm) farebný displej pre ľahkú navigáciu a prezeranie obrázkov

  1,8" (4,6 cm) farebný displej pre ľahkú navigáciu a prezeranie obrázkov

  1,8" (4,6 cm) plne farebná obrazovka vám umožňuje jednoducho navigovať v rámci ponuky ovládania alebo hudobných súborov na prehrávači GoGear. Okrem toho môžete prechádzať cez vašu zbierku fotografií, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu v pohybe.

 • Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vysoká kapacita batérie tohto prehrávača poskytuje až 10 hodín nepretržitého prehrávania hudby alebo počúvania rádia FM – a to všetko na jediné nabitie.

 • Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Prenášanie veľkých údajových súborov s hudbou a videom pri vysokých rýchlostiach z počítača do prenosného MP3 alebo MP3 videoprehrávača je teraz hračkou, a to vďaka zariadeniu USB 2.0 dodávanému s prehrávačom. Stačí ho pripojiť do portu USB 2.0 v počítači pomocou dodaného kábla a spustí sa rýchly proces. Vaša hudba bude pripravená ísť s vami všade tam, kam pôjdete vy.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať