Prenosný videoprehrávač

  Prenosný videoprehrávač

  Vaša hudba a video na cestách

  Ponorte sa do filmov, hudby a fotografií s audio/video prehrávačom Philips. Je vybavený 6,1 cm (2,4”) farebným displejom pre jednoduchú navigáciu a zobrazovanie fotografií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGear Prenosný videoprehrávač

2 GB, 6, 1 cm/2, 4” plnofareb. displej SA3325/02 Nájsť podobné výrobky

Vaša hudba a video na cestách

plus MP3, WMA, fotografie a FM rádio

 • Vychutnajte si hudbu MP3 a WMA plus FM tuner

  Vychutnajte si hudbu MP3 a WMA plus FM tuner

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva formáty kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prenosnom zariadení. Jednoducho prevezmite piesne vo formáte MP3 alebo WMA z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné tak, že skonvertujete hudobné disky CD na súbory vo formáte MP3 alebo WMA a prenesiete ich do svojho zariadenia. Okrem toho môžete využívať vstavané digitálne rádio FM s až 20 predvolenými rozhlasovými stanicami, čím ešte viac rozšírite svoje hudobné možnosti.

 • Jednoducho potiahnite a pustite skladby pomocu myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Jednoducho potiahnite a pustite skladby pomocu myši – nie je potrebný žiadny softvér

  Umožňuje rýchlo a jednoducho skopírovať vašu hudobnú zbierku z PC do prehrávača GoGear. Stačí pripojiť prehrávač GoGear k PC, zatiaľ čo máte spustený program Windows® Prieskumník, vybrať piesne alebo priečinky, ktoré chcete skopírovať do prehrávača, a potom myšou presunúť zvolené súbory do hudobného priečinka GoGear. Je to také jednoduché. Nie je potrebná inštalácia žiadneho dodatočného softvéru!

 • Vychutnajte si až 25 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa

  Vychutnajte si až 25 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa

  Spoločnosť Philips vám ponúka zábavu bez hraníc. Váš video prehrávač GoGEAR MP4 obsahuje kompaktnú vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá vám poskytne mnoho hodín energie. Vychutnajte si až 25 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa na jedno nabitie. A na nabíjanie prehrávača stačí pripojiť sieťový kábel – je to skutočne jednoduché.

 • Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Prenášanie veľkých údajových súborov s hudbou a videom pri vysokých rýchlostiach z počítača do prenosného MP3 alebo MP3 videoprehrávača je teraz hračkou, a to vďaka zariadeniu USB 2.0 dodávanému s prehrávačom. Stačí ho pripojiť do portu USB 2.0 v počítači pomocou dodaného kábla a spustí sa rýchly proces. Vaša hudba bude pripravená ísť s vami všade tam, kam pôjdete vy.

 • 2,4” (6 cm) farebný LCD displej pre skvelý zážitok z videa

  2,4” (6 cm) farebný LCD displej pre skvelý zážitok z videa
Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať