MP4 prehrávač s reproduktorom s dokovacou stanicou

  MP4 prehrávač s reproduktorom s dokovacou stanicou

  Výkonný zvuk

  Pocíťte, ako sa miestnosť prebúdza k životu, keď prehrávate hudbu z prehrávača GoGear Vibe vloženého do doku GoGear. A hudbu z doku môžete na cestách prehrávať až 8 hodín. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP4 prehrávač s reproduktorom s dokovacou stanicou

ViBE s dokom GoGear, 4 GB* SA3DKV04KN/02 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk

Doma aj na cestách

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Celkový výstupný výkon 4 W RMS

  Celkový výstupný výkon 4 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 4 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Už 5 minút rýchleho nabíjania poskytne 90 minút prehrávania

  Už 5 minút rýchleho nabíjania poskytne 90 minút prehrávania

  Niekedy skrátka potrebujete, aby vás prehrávač GoGear vydržal zabávať na ceste z domu do práce a späť alebo počas krátkeho behu – no predchádzajúci večer ste ho zabudli nabiť. Vďaka rýchlonabíjaniu už nezažijete pocit sklamania a nudy a dáte zbohom tichým cestám. Inteligentné a praktické riešenie od spoločnosti Philips umožní, že prehrávač GoGear stačí len na 5 minút pripojiť k počítaču alebo nabíjačke USB, a vy získate celých 90 minút prehrávania zvuku! Rýchlonabíjanie využíva oveľa vyššie úrovne elektrického prúdu, vďaka ktorým bleskovo dodá lítium-iónovej batérii energiu potrebnú na danú úlohu… a zaručí, že hudba len tak skoro neskončí. 

 • 1,8" (4,6 cm) plnofarebný displej pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  4,6 cm (1,8”) plnofarebný displej umožňuje jednoduchú navigáciu v ponuke ovládania alebo hudobných súboroch prehrávača GoGear.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať