MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Malý, odolný a zábavný – MP3 prehrávač GoGear Raga s technológiou FullSound vdýchne vašej obľúbenej hudbe život. Program Philips Songbird vám navyše umožní jednoduchú synchronizáciu hudby a neobmedzenú zábavu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

Elegantný dizajn a moderná povrchová úprava

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird, jednoduchý program s ľahkým ovládaním, ktorý sa dodáva k prehrávaču GoGear, Vám umožní objavovať a prehrávať všetky Vaše médiá a bezproblémovo ich synchronizovať s prehrávačom Philips GoGear. Jeho intuitívne a výkonné funkcie na správu hudby umožňujú objavovať nových interpretov a hudobné štýly priamo v programe prostredníctvom obchodov, služieb a webových lokalít s hudbou a médiami. Prehrávajte vlastnú knižnicu a médiá z Internetu a bezproblémovo synchronizujte všetok tento obsah z počítača do prehrávača Philips GoGear.

 • Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic vám umožní zažiť viac hudby, ktorú máte najradšej – jediným kliknutím. Netreba prehľadávať hudobnú knižnicu ani čakať na šťastnú náhodu. Funkcia LikeMusic je patentovaný algoritmus spoločnosti Philips, ktorý analyzuje skladby vo vašej knižnici médií a rozpozná podobné hudobné vlastnosti. Na základe týchto vlastností potom funkcia LikeMusic vytvorí inteligentné zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú. Stačí kliknúť na skladbu, ktorú máte radi, a potom na ikonu LikeMusic – a okamžite sa zobrazí zoznam. Dajte mu názov podľa svojho želania a vychutnajte si svoj nový zoznam – alebo znovuobjavte skladby – vo svojom PC alebo prehrávači GoGear.

 • Už 5 minút rýchleho nabíjania poskytne 90 minút prehrávania

  Už 5 minút rýchleho nabíjania poskytne 90 minút prehrávania

  Niekedy skrátka potrebujete, aby vás prehrávač GoGear vydržal zabávať na ceste z domu do práce a späť alebo počas krátkeho behu – no predchádzajúci večer ste ho zabudli nabiť. Vďaka rýchlonabíjaniu už nezažijete pocit sklamania a nudy a dáte zbohom tichým cestám. Inteligentné a praktické riešenie od spoločnosti Philips umožní, že prehrávač GoGear stačí len na 5 minút pripojiť k počítaču alebo nabíjačke USB, a vy získate celých 90 minút prehrávania zvuku! Rýchlonabíjanie využíva oveľa vyššie úrovne elektrického prúdu, vďaka ktorým bleskovo dodá lítium-iónovej batérii energiu potrebnú na danú úlohu… a zaručí, že hudba len tak skoro neskončí. 

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Rádio FM s 20 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Rádio FM s 20 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Digitálne rádio FM vám ponúka dodatočné hudobné možnosti k vašej hudobnej zbierky v prehrávači GoGear. Jednoducho nalaďte stanicu, ktorú chcete nastaviť ako predvoľbu, a stlačte a podržte stlačené tlačidlo predvoľby, aby sa frekvencia uložila. Predvoliť môžete až 20 rozhlasových staníc a vychutnať si svoje obľúbené programy všade tam, kam pôjdete.

 • Až 22 hodín prehrávania hudby

  Vysoká kapacita batérie tohto prehrávača poskytuje až 22 hodín nepretržitého prehrávania hudby na jediné nabitie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4-minútových skladbách a kódovaní 64 kbps vo formáte WMA.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať