MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Malý a odolný MP4 prehrávač GoGear Vibe s technológiou Philips FullSound udrie na tú správnu strunu a vdýchne vašej hudbe život. Program Songbird vám umožní bez obmedzení objavovať novú hudbu a jednoducho vykonávať synchronizáciu. Mäkké gumové slúchadlá do uší navyše prinášajú pohodlné počúvanie hudby. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

Malý veľkosťou, no plný zábavy

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Vychutnajte si až 25 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa

  Vychutnajte si až 25 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa

  Spoločnosť Philips vám ponúka zábavu bez hraníc. Váš prehrávač GoGEAR obsahuje kompaktnú vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá vám poskytne mnoho hodín energie. Vychutnajte si až 25 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa na jedno nabitie. A na nabíjanie prehrávača stačí pripojiť sieťový kábel – je to skutočne jednoduché.

 • Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti.

 • Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic vám umožní zažiť viac hudby, ktorú máte najradšej – jediným kliknutím. Netreba prehľadávať hudobnú knižnicu ani čakať na šťastnú náhodu. Funkcia LikeMusic je patentovaný algoritmus spoločnosti Philips, ktorý analyzuje skladby vo vašej knižnici médií a rozpozná podobné hudobné vlastnosti. Na základe týchto vlastností potom funkcia LikeMusic vytvorí inteligentné zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú. Stačí kliknúť na skladbu, ktorú máte radi, a potom na ikonu LikeMusic – a okamžite sa zobrazí zoznam. Dajte mu názov podľa svojho želania a vychutnajte si svoj nový zoznam – alebo znovuobjavte skladby – vo svojom PC alebo prehrávači GoGear.

 • Už 5 minút rýchleho nabíjania poskytne 90 minút prehrávania

  Už 5 minút rýchleho nabíjania poskytne 90 minút prehrávania

  Niekedy skrátka potrebujete, aby vás prehrávač GoGear vydržal zabávať na ceste z domu do práce a späť alebo počas krátkeho behu – no predchádzajúci večer ste ho zabudli nabiť. Vďaka rýchlonabíjaniu už nezažijete pocit sklamania a nudy a dáte zbohom tichým cestám. Inteligentné a praktické riešenie od spoločnosti Philips umožní, že prehrávač GoGear stačí len na 5 minút pripojiť k počítaču alebo nabíjačke USB, a vy získate celých 90 minút prehrávania zvuku! Rýchlonabíjanie využíva oveľa vyššie úrovne elektrického prúdu, vďaka ktorým bleskovo dodá lítium-iónovej batérii energiu potrebnú na danú úlohu… a zaručí, že hudba len tak skoro neskončí. 

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Mäkké gumené slúchadlá do uší na pohodlné počúvanie

  Vďaka mäkkým gumeným slúchadlám do uší si môžete vychutnať svoju hudbu veľmi komfortne. Mäkké gumené náušníky, ktorými je každé slúchadlo obalené, sa jemne prispôsobia tvaru a veľkosti vášho ucha. Vďaka týmto mäkkým vankúšikom sa počúvanie hudby cez nepohodlné slúchadlá stane minulosťou.

 • 1,8" (4,6 cm) plnofarebný displej pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  4,6 cm (1,8”) plnofarebný displej umožňuje jednoduchú navigáciu v ponuke ovládania alebo hudobných súboroch prehrávača GoGear.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať