Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Vaša digitálna hudba v pohybe

  Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3 a WMA v pohybe s modelom Philips SA4104. Počúvajte hudbu celý deň s jednou batériou typu AAA. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaša digitálna hudba v pohybe

s prehrávaním hudby vo formáte MP3, WMA a FM rádiom

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vysoká kapacita batérie tohto prehrávača poskytuje až 10 hodín nepretržitého prehrávania hudby alebo počúvania rádia FM – a to všetko na jediné nabitie.

 • Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Tento prehrávač GoGear od spoločnosti Philips sa stane súčasťou vášho odevu a vaším spoločníkom na cestách – prináša maximálnu prenosnosť vašej hudby. Ľahké a ultra kompaktné zariadenie vám poskytne špičkovú kvalitu zvuku a skutočne prenosnú zábavu, ktorú si vychutnáte za pohybu.

 • Ekvalizér pre optimalizovaný zvuk vlastného hudobného štýlu

  Ekvalizér pre optimalizovaný zvuk vlastného hudobného štýlu

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

 • Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Prenášanie veľkých údajových súborov s hudbou a videom pri vysokých rýchlostiach z počítača do prenosného MP3 alebo MP3 videoprehrávača je teraz hračkou, a to vďaka zariadeniu USB 2.0 dodávanému s prehrávačom. Stačí ho pripojiť do portu USB 2.0 v počítači pomocou dodaného kábla a spustí sa rýchly proces. Vaša hudba bude pripravená ísť s vami všade tam, kam pôjdete vy.

 • Uloženie údajov prostredníctvom Plug and play

  Uloženie údajov prostredníctvom Plug and play

  Funkcia „plug-and-play“ umožňuje jednoduchý prenos súborov s hudbou, videom, fotografiami alebo údajmi z počítača do prehrávača. Stačí pripojiť MP3 alebo MP3 video prehrávač GoGear k počítaču pomocou dodaného kábla. Počítač automaticky rozpozná prehrávač ako odpojiteľné pamäťové zariadenie typu flash a umožní vám pomocou myši jednoducho preniesť súbory prostredníctvom programu Windows Prieskumník alebo Apple Macintosh. A vy už musíte len naplniť svoj prehrávač GoGear hudbou a údajmi, ktoré si vezmete so sebou na cesty – každý deň.

 • FM rádioslúchadlá, ktoré môžete použiť s prenosným prehrávačom hudby

  Vychutnajte si pohodlie počúvania vašich obľúbených staníc kedykoľvek, bez potreby prenášania vášho prehrávača hudby s FM tunerom. Táto kombinácia funkčnosti tunera prostredníctvom slúchadiel vám umožní, aby ste si vychutnávali FM hudbu. Prípadne môžete vypnúť rádio a jednoducho ich pripojiť do prenosného prehrávača, aby ste si vychutnali vlastnú hudbu. Vďaka vymeniteľnej gombíkovej batérii si uložte až 15 hodín non-stop FM hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať