MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Nalaďte sa na vlnu fantastického zvuku s prehrávačom MP4 GoGEAR Ariaz SA4ARA08KF od spoločnosti Philips s technológiou FullSound. Vďaka funkcii SafeSound si vychutnáte hudbu naplno a bez obáv z poškodenia sluchu. Objavte a synchronizujte celý vesmír plný hudby s aplikáciou Songbird. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

A užite si všetky multimédiá, ktorými ho naplníte

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Teraz si môžete vychutnávať hudbu bez obmedzení a naplno bez toho, že by ste sa museli obávať o svoj sluch. Ochrana sluchu SafeSound vyvinutá spoločnosťou Philips, neustále analyzuje úroveň hlasitosti vo vašom MP3 prehrávači Philips GoGear a upozorní vás, ak by hlasitosť a vystavenie sa jej hodnotám mohli dlhodobo ovplyvniť váš sluch. Môžete znížiť hlasitosť alebo nechať ochranu sluchu SafeSound, aby automaticky regulovala hlasitosť za vás – nemusíte sa babrať so žiadnymi nastaveniami. Na dôvažok ochrana SafeSound poskytuje denné a týždenné prehľady o vystavení vášho sluchu hladinám zvuku, čím vám umožní lepšie sa starať o svoje zdravie.

 • Vstavaný reproduktor pre pravú hlasnú zábavu

  Vstavaný reproduktor pre pravú hlasnú zábavu

  Vyrazte na cesty s prehrávačom GoGEAR a vychutnajte si svoju hudbu poriadne nahlas. Súčasťou prehrávača je aj vstavaný reproduktor, ktorý je výkonný a presný. Vďaka nemu si môžete vychutnať úžasné hudobné aj filmové zážitky a podeliť sa o ne s ostatnými – kdekoľvek a kedykoľvek. Už sa viac nemusíte trápiť s externými reproduktormi, vďaka čomu je pôžitok zo zdieľania ešte príjemnejší. S prehrávačom GoGEAR si užijete ešte viac skvelej zábavy.

 • 6,1 cm/2,4” plnofarebný displej s fantastickou kvalitou obrazu

  6,1 cm/2,4” plnofarebný displej s fantastickou kvalitou obrazu

  6,1 cm/2,4” displej s vysokým rozlíšením na prehrávači GoGEAR Ariaz ponúka vynikajúcu kvalitu videa a ostrý, živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou a veľkou obrazovkou umožňuje jednoduchú navigáciu po mediálnych súboroch a vytvára tak dokonalý multimediálny zážitok na cestách.

 • Vychutnajte si až 26 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa

  Vychutnajte si až 26 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa

  Spoločnosť Philips vám ponúka zábavu bez hraníc. Váš prehrávač GoGEAR obsahuje kompaktnú vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá vám poskytne mnoho hodín energie. Vychutnajte si až 26 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa na jedno nabitie. A na nabíjanie prehrávača stačí pripojiť sieťový kábel – je to skutočne jednoduché.

 • Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic vám umožní zažiť viac hudby, ktorú máte najradšej – jediným kliknutím. Netreba prehľadávať hudobnú knižnicu ani čakať na šťastnú náhodu. Funkcia LikeMusic je patentovaný algoritmus spoločnosti Philips, ktorý analyzuje skladby vo vašej knižnici médií a rozpozná podobné hudobné vlastnosti. Na základe týchto vlastností potom funkcia LikeMusic vytvorí inteligentné zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú. Stačí kliknúť na skladbu, ktorú máte radi, a potom na ikonu LikeMusic – a okamžite sa zobrazí zoznam. Dajte mu názov podľa svojho želania a vychutnajte si svoj nový zoznam – alebo znovuobjavte skladby – vo svojom PC alebo prehrávači GoGear.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať