MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Ešte viac zábavy s hudbou

  Užite si zábavu s malým prehrávačom MP3 GoGEAR Sounddot. Dodáva sa s zabudovanou sponou na prichytenie k oblečeniu a obsahuje kontrolky LED a zvukové indikátory na jednoduché ovládanie. Prenášajte hudbu priamo cez konektor Direct USB a vychutnajte si rýchle nabíjanie vďaka technológii FastCharge. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP3 prehrávač

SoundDot, 2 GB* SA4DOT02PN/12 Nájsť podobné výrobky

Ešte viac zábavy s hudbou

Farebné možnosti, ktoré dopĺňajú vaše oblečenie

 • Malý, farebný a štýlový – ako módny doplnok

  Malý, farebný a štýlový – ako módny doplnok

  Pochváľte sa svojím prehrávačom GoGEAR Sounddot a objavte plný potenciál vašej hudby. Tento prehrávač MP3 je malý, okrúhly a elegantný – ako to aj prezrádza jeho meno. Jeho súčasťou je zabudovaná spona a vyrába sa vo viacerých krásnych farbách. Môžete ho nosiť na taške alebo na oblečení ako módny doplnok, vďaka čomu vám bude vždy poruke.

 • Vychutnajte si až 6 hodín prehrávania hudby

  Vychutnajte si až 6 hodín prehrávania hudby

  Užite si nekonečnú zábavu so svojím prehrávačom GoGEAR. Jeho kompaktná nabíjateľná batéria poskytuje zdroj napájania s dlhou výdržou. Na jediné nabitie si môžete vychutnať až 6 hodín prehrávania hudby. Ak potrebujete prehrávač nabiť, stačí ho pripojiť priamo ku konektoru USB v počítači – bez akýchkoľvek káblov. Je to naozaj jednoduché.

 • Rýchle 6-minútové nabíjanie stačí na 60 minút prehrávania

  Rýchle 6-minútové nabíjanie stačí na 60 minút prehrávania

  Niekedy skrátka potrebujete, aby vás prehrávač GoGEAR vydržal zabávať na ceste z domu do práce a späť alebo počas krátkeho behu – no predchádzajúci večer ste ho zabudli nabiť. Vďaka rýchlonabíjaniu už nezažijete pocit sklamania a nudy a dáte zbohom tichým cestám. Inteligentné a praktické riešenie od spoločnosti Philips umožní, že prehrávač GoGEAR stačí len na 6 minút pripojiť k počítaču alebo nabíjačke USB, a získate celých 60 minút prehrávania zvuku! Rýchlonabíjanie využíva oveľa vyššie úrovne elektrického prúdu, vďaka ktorým bleskovo dodá lítium-iónovej batérii energiu potrebnú na danú úlohu… a zaručí, že hudba len tak skoro neskončí.

 • Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov

  Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov

  Zariadenia s priamym rozhraním USB je možné pripojiť priamo do USB portu počítača - nepotrebujete káble. Počítač automaticky rozpozná zariadenie ako prenosné USB zariadenie na hromadné ukladanie (v systéme Windows 98 sa vyžaduje inštalácia dodatočných ovládačov), čo umožňuje jednoducho prenášať súbory medzi počítačom a zariadením prostredníctvom programu Prieskumník systému Windows (alebo zložiek Apple). Noste so svojím zariadením hudbu a údaje každý deň.

 • Vstavaná spona na praktické používanie bez rúk

  Nič by vám už nemalo stáť v ceste. Vďaka ľahkému dizajnu a odolnej vstavanej spone môžete svoj prehrávač GoGEAR Sounddot pripnúť na oblečenie – prakticky a bezpečne, vďaka čomu sa stane dokonalým spoločníkom na cesty.

 • Zvukové a svetelné indikátory LED na nabíjanie a jednoduchú navigáciu

  Vďaka špeciálne naprogramovaným svetelným a zvukovým indikátorom budete vždy vedieť, čo prehrávač GoGEAR robí. Dióda LED a krátke pípnutia vám prezradia, či je prehrávač zapnutý alebo vypnutý a či je aktivovaný režim náhodného výberu. Dokonca rytmickým blikaním červeného svetla a pípaním upozorní na takmer vybitú batériu. Pripojte napájanie prehrávača a dióda LED začne nepretržite svietiť, čím signalizuje, že sa nabíja batéria. Keď sa rozsvieti nazeleno, znamená to, že je batéria úplne nabitá – a že si znova môžete vďaka prehrávaču GoGEAR Sounddot vychutnať skvelú hudbu.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4-minútových skladbách a kódovaní 64 kbps vo formáte WMA.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať