MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Tancujte na hudbu, ktorá ešte nikdy neznela lepšie. Prehrávač MP4 GoGEAR Muse je vybavený technológiou FullSound pre výnimočne čistý zvuk, funkciou SafeSound na počúvanie bez obáv z poškodenia sluchu, priestorovým efektom Surround pre intenzívnejší zážitok z filmov a 2,8” (7,1 cm) kapacitnou dotykovou obrazovkou, ktorá sa jednoducho používa. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

Aj v tom najhlučnejšom prostredí

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  So slúchadlami s izoláciou zvuku budete počúvať jemnejšie detaily hudby pri nižšej hlasitosti ako v prípade klasických slúchadiel. Na základe detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha vytvára nasmerovaný akustický dizajn slúchadiel s izoláciou zvuku dokonalé tesnenie medzi zdrojom okolitého hluku a zvukovodom, čím potláča neželaný ruch pozadia a súčasne privádza zvuk priamo do uší. Dokonca aj pri strednom nastavení hlasitosti dokážete rozlíšiť detaily hudby bez rušivých zvukov z okolia. Kryty slúchadiel sú dostupné v troch veľkostiach, ktoré zaistia, že Vám vždy padnú ako uliate.

 • Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Teraz si môžete vychutnávať hudbu bez obmedzení a naplno bez toho, že by ste sa museli obávať o svoj sluch. Ochrana sluchu SafeSound vyvinutá spoločnosťou Philips, neustále analyzuje úroveň hlasitosti vo vašom MP3 prehrávači Philips GoGear a upozorní vás, ak by hlasitosť a vystavenie sa jej hodnotám mohli dlhodobo ovplyvniť váš sluch. Môžete znížiť hlasitosť alebo nechať ochranu sluchu SafeSound, aby automaticky regulovala hlasitosť za vás – nemusíte sa babrať so žiadnymi nastaveniami. Na dôvažok ochrana SafeSound poskytuje denné a týždenné prehľady o vystavení vášho sluchu hladinám zvuku, čím vám umožní lepšie sa starať o svoje zdravie.

 • 2,8” (7,1 cm) kapacitný dotykový displej s rozlíšením QVGA na plynulé ovládanie

  2,8” (7,1 cm) kapacitný dotykový displej s rozlíšením QVGA na plynulé ovládanie

  Prehrávač GoGEAR Muse vnáša do hudobnej zábavy dokonalý pocit istoty. Vďaka jeho kapacitnému dotykovému displeju máte hudbu aj filmy úplne pod kontrolou. Kapacitný displej vynikajúco reaguje, vďaka čomu môžete svoj prehrávač GoGEAR Muse ovládať bez ťažkostí pomocou pohybov prsta. Dotykový displej navyše poskytuje dobrú čitateľnosť v rôznych svetelných podmienkach a odpudzuje čiastočky prachu, aby ste ešte jasnejšie videli, čo chcete prehrať. Prehrávač GoGEAR Muse vám vždy poskytne krištáľovo čistú zábavu.

 • Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Malé je pekné – to platí, pokiaľ ide o mobilné zariadenia, ale nie o kapacitu pamäte. S prehrávačom GoGear môžete mať to najlepšie z oboch svetov, stačí vložiť kartu microSD. Karta microSD sa po pripojení prehrávača k počítaču zobrazí ako druhý vymeniteľný disk a umožní jednoduchý prenos súborov. Stačí naplniť kartu požadovaným obsahom a vložiť ju do prehrávača. Môžete si kúpiť až 32 GB pamäťovú kartu, ktorá rozšíri kapacitu prehrávača GoGear, takže sa už nikdy nebudete musieť strachovať, že by ste vyčerpali svoje možnosti zábavy.

 • Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Systém RDS (Radio Data System) je štandardom komunikačného protokolu, ktorý umožňuje prenos digitálnych údajov prostredníctvom rozhlasového vysielania v pásme FM. Prijímače rádia FM s podporou RDS dokážu zobraziť užitočné informácie vrátane názvu stanice, podrobností o programe, názvu skladby a interpreta atď. Vo vašom prehrávači GoGear môžete želanú stanicu kedykoľvek uložiť ako predvoľbu. Vďaka možnosti uloženia až 20 predvolieb rozhlasových staníc môžete rýchlo naladiť svoju obľúbenú stanicu bez toho, aby ste museli ručne ladiť frekvencie.

 • Vychutnajte si až 26 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa

  Vychutnajte si až 26 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa

  Spoločnosť Philips vám ponúka zábavu bez hraníc. Váš prehrávač GoGEAR obsahuje kompaktnú vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá vám poskytne mnoho hodín energie. Vychutnajte si až 26 hodín hudby alebo 5 hodín prehrávania videa na jedno nabitie. A na nabíjanie prehrávača stačí pripojiť sieťový kábel – je to skutočne jednoduché.

 • Osobné prispôsobenie zvuku pre zábavnú úpravu vašej hudby

  Osobné prispôsobenie zvuku pre zábavnú úpravu vašej hudby

  Osobné prispôsobenie zvuku od spoločnosti Philips je zábavný a intuitívny spôsob ako získať z vašej hudby čo najviac a vychutnať si ju podľa svojich predstáv. Zabudnite na štandardné grafické ekvalizéry alebo obmedzený výber prednastavených možností ako Jazz, Rock a Classic. Vďaka osobnému prispôsobeniu zvuku máte po ruke štýlovú a inovatívnu dotykovú obrazovku, cez ktorú môžete voľne ovládať každý aspekt zvukového výstupu. Teraz si môžete na mieru ušiť svoj želaný zvukový zážitok a vdýchnuť svojím obľúbeným skladbám nový život.

 • Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic vám umožní zažiť viac hudby, ktorú máte najradšej – jediným kliknutím. Netreba prehľadávať hudobnú knižnicu ani čakať na šťastnú náhodu. Funkcia LikeMusic je patentovaný algoritmus spoločnosti Philips, ktorý analyzuje skladby vo vašej knižnici médií a rozpozná podobné hudobné vlastnosti. Na základe týchto vlastností potom funkcia LikeMusic vytvorí inteligentné zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú. Stačí kliknúť na skladbu, ktorú máte radi, a potom na ikonu LikeMusic – a okamžite sa zobrazí zoznam. Dajte mu názov podľa svojho želania a vychutnajte si svoj nový zoznam – alebo znovuobjavte skladby – vo svojom PC alebo prehrávači GoGear.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4-minútových skladbách a kódovaní 64 kbps vo formáte WMA.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať