MP3 videoprehrávač

  MP3 videoprehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Vďaka 4,3" prehrávaču súborov MP3 a videa GoGEAR Tap máte živé a ostrá videá skutočne ako na dlani. Vychutnajte si videá v obľúbených formátoch, ako napríklad RMVB, MPEG4 alebo AVI, v rozlíšení HD. Doprajte si kvalitnejšiu zábavu pomocou 4,3" dotykovej obrazovky, zabudovaného reproduktora a integrovaného stojana Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP3 videoprehrávač

Tap, 4, 3" SA4TP408KF/12 Nájsť podobné výrobky

Úžasný zvukový zážitok

s FullSound a prehrávaním videa v HD

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy je pokročilá zvuková technológia, ktorá priamo analyzuje každý zdroj zvuku vo filme alebo zvukovej stope videa a znova vytvára prirodzenú zvukovú scénu s presne umiestnenými akustickými prvkami. Spracúvané zvukové prvky sú potom priamo privádzané do každého ucha cez slúchadlá. Priestorový zvuk pre filmy vytvára prirodzený akustický priestor na základe skutočného obsahu zvukovej stopy. Výsledok posadí poslucháča priamo do stredu diania s pohlcujúcim priestorovým zážitkom – presne tak, ako si to predstavoval zvukár.

 • Vstavaný reproduktor pre pravú hlasnú zábavu

  Vstavaný reproduktor pre pravú hlasnú zábavu

  Vyrazte na cesty s prehrávačom GoGEAR a vychutnajte si svoju hudbu poriadne nahlas. Súčasťou prehrávača je aj vstavaný reproduktor, ktorý je výkonný a presný. Vďaka nemu si môžete vychutnať úžasné hudobné aj filmové zážitky a podeliť sa o ne s ostatnými – kdekoľvek a kedykoľvek. Už sa viac nemusíte trápiť s externými reproduktormi, vďaka čomu je pôžitok zo zdieľania ešte príjemnejší. S prehrávačom GoGEAR si užijete ešte viac skvelej zábavy.

 • 10,9 cm/4,3" dotyková obrazovka s rozlíšením WQVGA+ a formátom 16:9 pre dokonalú zábavu

  10,9 cm/4,3" dotyková obrazovka s rozlíšením WQVGA+ a formátom 16:9 pre dokonalú zábavu

  MP4 prehrávač GoGEAR s prehrávaním videa ponúka špičkovú kvalitu obrazu prostredníctvom 10,9 cm/4,3" dotykovej obrazovky s rozlíšením WQVGA+ a formátom 16:9. Všetky filmy a fotografie sa zobrazujú ostro a živo a plne farebná ponuka umožňuje dokonale ľahké ovládanie aj prehliadanie hudobných súborov. Vstúpte do sveta lepšej zábavy s prehrávačom GoGEAR ešte dnes.

 • Dotykové ovládanie obrazovky pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  Dotykové ovládanie obrazovky pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  Vyskúšajte si plynulé a intuitívne ovládanie prenosného prehrávača GoGear jemnými dotykmi končekmi prstov. S jeho intuitívnym rozhraním dotykovej obrazovky je ovládanie skutočne hračkou, či už ovládate funkcie prehrávania hudby, prezeráte si zbierky videí alebo obrázkov, alebo prepínate rádiové kanály. Stačí kliknúť priamo na obrazovku prehrávača a môžete svižne prechádzať cez ponuky a priečinky. Skutočne dômyselné a jednoduché.

 • Zásuvka na karty microSD na rozšírenie pamäte až na 32 GB

  Zásuvka na karty microSD na rozšírenie pamäte až na 32 GB

  Malé je pekné – to platí, pokiaľ ide o mobilné zariadenia, ale nie o kapacitu pamäte. S prehrávačom GoGEAR môžete mať to najlepšie z oboch svetov, stačí vložiť kartu microSD. Karta microSD sa po pripojení prehrávača k počítaču zobrazí ako druhý vymeniteľný disk a umožní prenos súborov. Môžete si kúpiť až 32 GB pamäťovú kartu, ktorá rozšíri kapacitu vášho prehrávača GoGEAR. Potom jednoducho preneste na pamäťovú kartu požadovaný obsah, vložte ju do prehrávača a už sa nikdy nemusíte strachovať o nedostatok zábavy.

 • Rádio FM s 30 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Rádio FM s 30 predvoľbami pre viac hudobných možností

  Digitálne rádio FM vám ponúka dodatočné hudobné možnosti k vašej hudobnej zbierky v prehrávači GoGear. Jednoducho nalaďte stanicu, ktorú chcete nastaviť ako predvoľbu, a stlačte a podržte stlačené tlačidlo predvoľby, aby sa frekvencia uložila. Predvoliť môžete až 30 rozhlasových staníc a vychutnať si svoje obľúbené programy všade tam, kam pôjdete.

 • Zabudovaný stojan na jednoduché pozeranie bez držania v rukách

  Zabudovaný stojan na jednoduché pozeranie bez držania v rukách

  MP4 prehrávač GoGEAR s prehrávaním videa obsahuje praktický zabudovaný stojan, vďaka ktorému sa môžete pri zábave uvoľniť a používať ho aj bez rúk. Pevný stojan jednoducho vysuniete a prehrávač môžete ihneď umiestniť na stolík a pozerať obsah na obrazovke kedykoľvek a kdekoľvek. Po skončení pozerania stačí stojan znova zasunúť na svoje miesto. S prehrávačom GoGEAR sa môžete pri zábave naozaj pohodlne usadiť a oddychovať.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Od spoločnosti Philips

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať