MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Pocíťte vibrácie úžasného zvuku

  Pestrý prehrávač MP4 GoGEAR Vibe SA4VBE08SN od spoločnosti Philips je vybavený technológiou FullSound, ktorá vdýchne vašej hudbe a videám život. Pomocou aplikácie Songbird môžete jednoducho synchronizovať hudbu a užiť si kopec zábavy. Technológia SafeSound ochráni váš sluch, zatiaľ čo sa technológia FastCharge postará o rýchle nabíjanie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pocíťte vibrácie úžasného zvuku

Malý, farebný a zábavný

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Teraz si môžete vychutnávať hudbu bez obmedzení a naplno bez toho, že by ste sa museli obávať o svoj sluch. Ochrana sluchu SafeSound vyvinutá spoločnosťou Philips, neustále analyzuje úroveň hlasitosti vo vašom MP3 prehrávači Philips GoGear a upozorní vás, ak by hlasitosť a vystavenie sa jej hodnotám mohli dlhodobo ovplyvniť váš sluch. Môžete znížiť hlasitosť alebo nechať ochranu sluchu SafeSound, aby automaticky regulovala hlasitosť za vás – nemusíte sa babrať so žiadnymi nastaveniami. Na dôvažok ochrana SafeSound poskytuje denné a týždenné prehľady o vystavení vášho sluchu hladinám zvuku, čím vám umožní lepšie sa starať o svoje zdravie.

 • 4,6 cm/1,8” plnofarebný displej na jednoduché intuitívne prehľadávanie

  4,6 cm/1,8” plnofarebný displej na jednoduché intuitívne prehľadávanie

  4,6 cm/1,8” plnofarebný displej vám umožní jednoduchý pohyb v ovládacej ponuke a prehľadávanie hudobných súborov vo vašom prehrávači GoGEAR.

 • Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa

  Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa

  Spoločnosť Philips vám ponúka zábavu bez hraníc. Váš MP4 video prehrávač GoGEAR obsahuje kompaktnú vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá vám poskytne mnoho hodín energie. Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa na jedno nabitie. A na nabíjanie prehrávača stačí pripojiť sieťový kábel – je to skutočne jednoduché.

 • Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird, jednoduchý program s ľahkým ovládaním, ktorý sa dodáva k prehrávaču GoGear, Vám umožní objavovať a prehrávať všetky Vaše médiá a bezproblémovo ich synchronizovať s prehrávačom Philips GoGear. Jeho intuitívne a výkonné funkcie na správu hudby umožňujú objavovať nových interpretov a hudobné štýly priamo v programe prostredníctvom obchodov, služieb a webových lokalít s hudbou a médiami. Prehrávajte vlastnú knižnicu a médiá z Internetu a bezproblémovo synchronizujte všetok tento obsah z počítača do prehrávača Philips GoGear.

 • Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic vám umožní zažiť viac hudby, ktorú máte najradšej – jediným kliknutím. Netreba prehľadávať hudobnú knižnicu ani čakať na šťastnú náhodu. Funkcia LikeMusic je patentovaný algoritmus spoločnosti Philips, ktorý analyzuje skladby vo vašej knižnici médií a rozpozná podobné hudobné vlastnosti. Na základe týchto vlastností potom funkcia LikeMusic vytvorí inteligentné zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú. Stačí kliknúť na skladbu, ktorú máte radi, a potom na ikonu LikeMusic – a okamžite sa zobrazí zoznam. Dajte mu názov podľa svojho želania a vychutnajte si svoj nový zoznam – alebo znovuobjavte skladby – vo svojom PC alebo prehrávači GoGear.

 • Rýchle 5-minútové nabíjanie stačí na 90 minút prehrávania

  Rýchle 5-minútové nabíjanie stačí na 90 minút prehrávania

  Niekedy skrátka potrebujete, aby vás prehrávač GoGEAR vydržal zabávať na ceste z domu do práce a späť alebo počas krátkeho behu – no predchádzajúci večer ste ho zabudli nabiť. Vďaka rýchlonabíjaniu už nezažijete pocit sklamania a nudy a dáte zbohom tichým cestám. Inteligentné a praktické riešenie od spoločnosti Philips umožní, že prehrávač GoGEAR stačí len na 5 minút pripojiť k počítaču alebo nabíjačke USB, a vy získate celých 90 minút prehrávania zvuku! Rýchlonabíjanie využíva oveľa vyššie úrovne elektrického prúdu, vďaka ktorým bleskovo dodá lítium-iónovej batérii energiu potrebnú na danú úlohu… a zaručí, že hudba len tak skoro neskončí.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať