Audio/video prehrávač typu Flash

  Audio/video prehrávač typu Flash

  Vaša hudba a video na cestách

  Pripravte sa na úplnú zábavu so skvelým digitálnym audio video prehrávačom Philips SA5145. Jeho jasný a veľký displej a intuitívne UI vás jednoducho vtiahnu do všetkej vašej hudby, videí a fotografií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGear Audio/video prehrávač typu Flash

Vaša hudba a video na cestách

 • Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Funkcie Zoznam skladieb na cesty a Odstrániť

  Funkcie Zoznam skladieb na cesty a Odstrániť

  Funkcia Zoznam skladieb na cesty vám umožní kedykoľvek jednoducho vytvoriť zoznamy skladieb v prehrávači GoGear, zatiaľ čo ste v pohybe. Podobne vám funkcia Odstrániť jednoducho umožní odstrániť akékoľvek médiá, ktoré nechcete v prehrávači. Už sa nemusíte spoliehať na svoj domáci PC pri vytváraní zoznamov skladieb a odstraňovaní súborov. Teraz môžete pohodlne spravovať svoju hudobnú knižnicu priamo z prehrávača GoGear – kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Ovládanie prehrávania počas prehľadávania knižnice

  Ovládanie prehrávania počas prehľadávania knižnice

  Chcete si udržať kontrolu nad hudbou v zariadení MP3 a súčasne prehľadávať knižnicu médií? Prehrávač GoGear vám umožní vrátiť sa do knižnice médií a prehľadávať zbierky hudby, videa a fotografií, aj keď sa nachádzate v režime prehrávania. Či už chcete skladby pozastaviť, prehrať alebo preskočiť, jednoducho stlačte tlačidlo „Option“ na prehrávači a v hornej časti obrazovky sa zobrazí malá ponuka prehrávania. Takže teraz môžete jednoducho vykonávať rôzne činnosti naraz a nestratíte sa pri navigácii medzi ovládaním prehrávania a rôznymi zložkami knižnice médií.

 • Vychutnajte si hudbu MP3 a WMA plus FM tuner

  Vychutnajte si hudbu MP3 a WMA plus FM tuner

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva formáty kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prenosnom zariadení. Jednoducho prevezmite piesne vo formáte MP3 alebo WMA z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné tak, že skonvertujete hudobné disky CD na súbory vo formáte MP3 alebo WMA a prenesiete ich do svojho zariadenia. Okrem toho môžete využívať vstavané digitálne rádio FM s až 20 predvolenými rozhlasovými stanicami, čím ešte viac rozšírite svoje hudobné možnosti.

 • Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo videách alebo stlačiť a podržať kláves trochu dlhšie, aby ste pomocou SuperScroll™ rýchlo prešli na požadovaný súbor.

 • Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Váš prehrávač GoGear podporuje veľmi rozšírený formát WMV, ako aj technológiu Digital Rights Management (DRM) od spoločnosti Microsoft, ktorá slúži na ochranu videí zakúpených alebo zapožičaných cez internet. Pomocou programu WMP11 môžete takýto obsah preniesť do svojho prehrávača GoGear a vychutnať si video klipy na cestách.

 • Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa*

  Vychutnajte si až 20 hodín hudby alebo 4 hodiny prehrávania videa*
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať