Prenosný videoprehrávač

  Prenosný videoprehrávač

  Zábava s vynikajúcim zvukom

  Digitálny prehrávač zvuku/videa Philips GoGear SA5225, ktorý obsahuje patentovanú technológiu FullSound spoločnosti Philips, vám prinesie vynikajúcu kvalitu zvuku. Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3, WMA a AAC a zobrazte videá na 7,1 cm (2,8”) farebnej obrazovke všade, kam pôjdete. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Prenosný videoprehrávač

2 GB, Slúchadlá s vysokým rozlíšením SA5225/02 Nájsť podobné výrobky

Zábava s vynikajúcim zvukom

s FullSound a prémiovými slúchadlami

 • Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3, WMA a AAC spolu s FM rádiom

  Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3, WMA a AAC spolu s FM rádiom

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3, WMA a AAC predstavujú najpopulárnejšie formáty kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prenosnom zariadení. Prevezmite piesne v týchto formátoch z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné tak, že skonvertujete hudobné disky CD na súbory vo formáte MP3, WMA alebo AAC a prenesiete ich do prehrávača GoGear. Okrem toho môžete využívať vstavané digitálne rádio FM s až 20 predvolenými rozhlasovými stanicami, čím ešte viac rozšírite svoje hudobné možnosti.

 • Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Váš prehrávač GoGear podporuje veľmi rozšírený formát WMV, ako aj technológiu Digital Rights Management (DRM) od spoločnosti Microsoft, ktorá slúži na ochranu videí zakúpených alebo zapožičaných cez internet. Pomocou programu WMP11 môžete takýto obsah preniesť do svojho prehrávača GoGear a vychutnať si video klipy na cestách.

 • Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Tieto ergonomicky navrhnuté slúchadlá, ktoré sa navrhli v súlade so zakrivením zvukovodu ľudského ucha, spolu s vynikajúcou funkciou izolácie šumu presne nasmerujú zvukové vlny z reproduktora k ušným bubienkom s najvyšším rozlíšením.

 • Ovládanie prehrávania počas prehľadávania knižnice

  Ovládanie prehrávania počas prehľadávania knižnice

  Chcete si udržať kontrolu nad hudbou v zariadení MP3 a súčasne prehľadávať knižnicu médií? Prehrávač GoGear vám umožní vrátiť sa do knižnice médií a prehľadávať zbierky hudby, videa a fotografií, aj keď sa nachádzate v režime prehrávania. Či už chcete skladby pozastaviť, prehrať alebo preskočiť, jednoducho stlačte tlačidlo „Option“ na prehrávači a v hornej časti obrazovky sa zobrazí malá ponuka prehrávania. Takže teraz môžete jednoducho vykonávať rôzne činnosti naraz a nestratíte sa pri navigácii medzi ovládaním prehrávania a rôznymi zložkami knižnice médií.

 • Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo videách alebo stlačiť a podržať kláves trochu dlhšie, aby ste pomocou SuperScroll™ rýchlo prešli na požadovaný súbor.

 • 7,1 cm/2,8” farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  7,1 cm/2,8” farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  Nadupaný 7,1 cm (2,8”) displej prehrávača GoGear ponúka rozlíšenie QVGA s vynikajúcou kvalitou videa a sviežim, živým obrazom. Navyše vám umožní jednoduchú navigáciu v ponuke ovládania alebo pri prechádzaní cez mediálne súbory, pričom si súčasne vychutnáte hudobnú a video zábavu na cestách.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Funkcie Zoznam skladieb na cesty a Odstrániť

  Funkcie Zoznam skladieb na cesty a Odstrániť

  Funkcia Zoznam skladieb na cesty vám umožní kedykoľvek jednoducho vytvoriť zoznamy skladieb v prehrávači GoGear, zatiaľ čo ste v pohybe. Podobne vám funkcia Odstrániť jednoducho umožní odstrániť akékoľvek médiá, ktoré nechcete v prehrávači. Už sa nemusíte spoliehať na svoj domáci PC pri vytváraní zoznamov skladieb a odstraňovaní súborov. Teraz môžete pohodlne spravovať svoju hudobnú knižnicu priamo z prehrávača GoGear – kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Doba prehrávania až 25 hodín hudby alebo 5 hodín videa*

  Doba prehrávania až 25 hodín hudby alebo 5 hodín videa*

  Pri prehrávači GoGear môžete zabudnúť na neustále otravné dobíjanie batérie. Tento prehrávač s dlhou výdržou vám umožní vychutnávať si obľúbené melódie až neuveriteľných 25 hodín nepretržitej hudby alebo až 5 hodín prehrávania videa – to všetko na jedno nabitie. Teraz sa môžete posadiť a počúvať hudbu celý deň alebo si naraz pozrieť až 2 filmy idúce po sebe, nech už pôjdete kamkoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10
 • Od spoločnosti Philips
 • Služba BBC iPlayer je dostupná len vo Veľkej Británii

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať