Prenosný videoprehrávač

  Prenosný videoprehrávač

  Zábava s vynikajúcim zvukom

  Digitálny prehrávač zvuku/videa Philips GoGear Opus, ktorý obsahuje patentovanú technológiu FullSound spoločnosti Philips, vám prinesie vynikajúcu kvalitu zvuku. Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3, WMA a AAC a zobrazte videá na 7,1 cm (2,8”) farebnej obrazovke všade tam, kam pôjdete. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGear Opus Prenosný videoprehrávač

16 GB, Slúchadlá s vysokým rozlíšením SA5295/02 Nájsť podobné výrobky

Zábava s vynikajúcim zvukom

s FullSound a prémiovými slúchadlami

 • Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3, WMA a AAC spolu s FM rádiom

  Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3, WMA a AAC spolu s FM rádiom

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3, WMA a AAC predstavujú najpopulárnejšie formáty kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prenosnom zariadení. Prevezmite piesne v týchto formátoch z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné tak, že skonvertujete hudobné disky CD na súbory vo formáte MP3, WMA alebo AAC a prenesiete ich do prehrávača GoGear. Okrem toho môžete využívať vstavané digitálne rádio FM s až 20 predvolenými rozhlasovými stanicami, čím ešte viac rozšírite svoje hudobné možnosti.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Tieto ergonomicky navrhnuté slúchadlá, ktoré sa navrhli v súlade so zakrivením zvukovodu ľudského ucha, spolu s vynikajúcou funkciou izolácie šumu presne nasmerujú zvukové vlny z reproduktora k ušným bubienkom s najvyšším rozlíšením.

 • Ovládanie prehrávania počas prehľadávania knižnice

  Ovládanie prehrávania počas prehľadávania knižnice

  Chcete si udržať kontrolu nad hudbou v zariadení MP3 a súčasne prehľadávať knižnicu médií? Prehrávač GoGear vám umožní vrátiť sa do knižnice médií a prehľadávať zbierky hudby, videa a fotografií, aj keď sa nachádzate v režime prehrávania. Či už chcete skladby pozastaviť, prehrať alebo preskočiť, jednoducho stlačte tlačidlo „Option“ na prehrávači a v hornej časti obrazovky sa zobrazí malá ponuka prehrávania. Takže teraz môžete jednoducho vykonávať rôzne činnosti naraz a nestratíte sa pri navigácii medzi ovládaním prehrávania a rôznymi zložkami knižnice médií.

 • Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo videách alebo stlačiť a podržať kláves trochu dlhšie, aby ste pomocou SuperScroll™ rýchlo prešli na požadovaný súbor.

 • 7,1 cm/2,8” farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  7,1 cm/2,8” farebný LCD displej QVGA pre vynikajúcu zábavu z videa

  Nadupaný 7,1 cm (2,8”) displej prehrávača GoGear ponúka rozlíšenie QVGA s vynikajúcou kvalitou videa a sviežim, živým obrazom. Navyše vám umožní jednoduchú navigáciu v ponuke ovládania alebo pri prechádzaní cez mediálne súbory, pričom si súčasne vychutnáte hudobnú a video zábavu na cestách.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Funkcie Zoznam skladieb na cesty a Odstrániť

  Funkcie Zoznam skladieb na cesty a Odstrániť

  Funkcia Zoznam skladieb na cesty vám umožní kedykoľvek jednoducho vytvoriť zoznamy skladieb v prehrávači GoGear, zatiaľ čo ste v pohybe. Podobne vám funkcia Odstrániť jednoducho umožní odstrániť akékoľvek médiá, ktoré nechcete v prehrávači. Už sa nemusíte spoliehať na svoj domáci PC pri vytváraní zoznamov skladieb a odstraňovaní súborov. Teraz môžete pohodlne spravovať svoju hudobnú knižnicu priamo z prehrávača GoGear – kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Doba prehrávania až 25 hodín hudby alebo 5 hodín videa*

  Doba prehrávania až 25 hodín hudby alebo 5 hodín videa*

  Pri prehrávači GoGear môžete zabudnúť na neustále otravné dobíjanie batérie. Tento prehrávač s dlhou výdržou vám umožní vychutnávať si obľúbené melódie až neuveriteľných 25 hodín nepretržitej hudby alebo až 5 hodín prehrávania videa – to všetko na jedno nabitie. Teraz sa môžete posadiť a počúvať hudbu celý deň alebo si naraz pozrieť až 2 filmy idúce po sebe, nech už pôjdete kamkoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Služba BBC iPlayer je dostupná len vo Veľkej Británii

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať