MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Vybočte z radu s prehrávačom GoGEAR Azure a vychutnajte si dokonalý zvuk. Prehrávač podporuje bezdrôtové pripojenie Bluetooth® k zvukovým zariadeniam. Jeho súčasťou je jasný a zreteľný displej na jednoduchú navigáciu. Poskytne vám dlhú výdrž pri prehrávaní pre ešte viac zábavy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

s technológiou Bluetooth pre bezdrôtový hudobný pôžitok

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Bezstratový formát APE, FLAC, MP3 a WMA pre presný zvuk

  Bezstratový formát APE, FLAC, MP3 a WMA pre presný zvuk

  Preneste skladby do vášho prehrávača GoGEAR a vychutnajte si presný a úplný zvuk bez straty jasnosti a detailov. Najmodernejšie technológie kompresie zvuku dokážu znížiť veľkosť súborov až desaťkrát. Pri tejto kompresii nedochádza k zníženiu kvality zvuku a súbory sa uložia do formátu MP3 alebo WMA. Váš prehrávač GoGEAR dokáže prehrávať súbory APE, FLAC, MP3 a WMA s podporou bezstratového kodeku, vďaka čomu prináša kvalitný zvuk a otvára vám dvere do sveta digitálnej hudby. Môžete prevziať skladby z internetu, extrahovať ich z diskov CD a preniesť do svojho prehrávača GoGEAR. Potom si už len vychutnajte nekonečnú zábavu na cestách.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Systém RDS (Radio Data System) je štandardom komunikačného protokolu, ktorý umožňuje prenos digitálnych údajov prostredníctvom rozhlasového vysielania v pásme FM. Prijímače rádia FM s podporou RDS dokážu zobraziť užitočné informácie vrátane názvu stanice, podrobností o programe, názvu skladby a interpreta atď. Vo vašom prehrávači GoGear môžete želanú stanicu kedykoľvek uložiť ako predvoľbu. Vďaka možnosti uloženia až 20 predvolieb rozhlasových staníc môžete rýchlo naladiť svoju obľúbenú stanicu bez toho, aby ste museli ručne ladiť frekvencie.

 • Doba prehrávania až 35 hodín hudby alebo 6 hodín videa

  Doba prehrávania až 35 hodín hudby alebo 6 hodín videa.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať