MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Vybočte z radu s prehrávačom GoGEAR Azure a vychutnajte si dokonalý zvuk. Prehrávač podporuje bezdrôtové pripojenie Bluetooth® k zvukovým zariadeniam. Jeho súčasťou je jasný a zreteľný displej na jednoduchú navigáciu. Poskytne vám dlhú výdrž pri prehrávaní pre ešte viac zábavy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

s technológiou Bluetooth pre bezdrôtový hudobný pôžitok

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Bezstratový formát APE, FLAC, MP3 a WMA pre presný zvuk

  Bezstratový formát APE, FLAC, MP3 a WMA pre presný zvuk

  Preneste skladby do vášho prehrávača GoGEAR a vychutnajte si presný a úplný zvuk bez straty jasnosti a detailov. Najmodernejšie technológie kompresie zvuku dokážu znížiť veľkosť súborov až desaťkrát. Pri tejto kompresii nedochádza k zníženiu kvality zvuku a súbory sa uložia do formátu MP3 alebo WMA. Váš prehrávač GoGEAR dokáže prehrávať súbory APE, FLAC, MP3 a WMA s podporou bezstratového kodeku, vďaka čomu prináša kvalitný zvuk a otvára vám dvere do sveta digitálnej hudby. Môžete prevziať skladby z internetu, extrahovať ich z diskov CD a preniesť do svojho prehrávača GoGEAR. Potom si už len vychutnajte nekonečnú zábavu na cestách.

 • Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Doba prehrávania až 35 hodín hudby alebo 6 hodín videa

  Doba prehrávania až 35 hodín hudby alebo 6 hodín videa.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať