MP3 prehrávač

  MP3 prehrávač

  Ešte viac zábavy s hudbou

  Veľká zábava a neuveriteľne malé rozmery – prehrávač GoGEAR MiniDot sa dodáva v rôznych sviežich farbách podľa vášho vkusu. Vďaka zabudovanej spone ho môžete nosiť ako módny doplnok. Indikátory LED a zvukové upozornenia zabezpečia jednoduchú navigáciu, zatiaľ čo funkcia FastCharge zaručí rýchle nabitie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP3 prehrávač

MiniDot, 2 GB* SA5DOT02PN/12 Nájsť podobné výrobky

Ešte viac zábavy s hudbou

vďaka malým rozmerom a rôznym farbám na výber

 • Vychutnajte si až 6 hodín prehrávania hudby

  Vychutnajte si až 6 hodín prehrávania hudby

  Užite si nekonečnú zábavu so svojím prehrávačom GoGEAR. Jeho kompaktná nabíjateľná batéria poskytuje zdroj napájania s dlhou výdržou. Na jediné nabitie si môžete vychutnať až 6 hodín prehrávania hudby. Ak potrebujete prehrávač nabiť, stačí ho pripojiť priamo ku konektoru USB v počítači – bez akýchkoľvek káblov. Je to naozaj jednoduché.

 • Rýchle 6-minútové nabíjanie stačí na 60 minút prehrávania

  Rýchle 6-minútové nabíjanie stačí na 60 minút prehrávania

  Niekedy skrátka potrebujete, aby vás prehrávač GoGEAR vydržal zabávať na ceste z domu do práce a späť alebo počas krátkeho behu – no predchádzajúci večer ste ho zabudli nabiť. Vďaka rýchlonabíjaniu už nezažijete pocit sklamania a nudy a dáte zbohom tichým cestám. Inteligentné a praktické riešenie od spoločnosti Philips umožní, že prehrávač GoGEAR stačí len na 6 minút pripojiť k počítaču alebo nabíjačke USB, a získate celých 60 minút prehrávania zvuku! Rýchlonabíjanie využíva oveľa vyššie úrovne elektrického prúdu, vďaka ktorým bleskovo dodá lítium-iónovej batérii energiu potrebnú na danú úlohu… a zaručí, že hudba len tak skoro neskončí.

 • Malý, farebný a štýlový – ako módny doplnok

  Pochváľte sa svojím prehrávačom GoGEAR a objavte celý potenciál vašej hudby. Tento MP3 prehrávač je malý, okrúhly a elegantný – ako to aj prezrádza jeho meno. Jeho súčasťou je zabudovaná spona a vyrába sa vo viacerých krásnych farbách. Môžete ho nosiť na taške alebo na oblečení ako módny doplnok, vďaka čomu vám bude vždy poruke.

 • Vstavaná spona na praktické používanie bez rúk

  Nič by vám už nemalo stáť v ceste. Vďaka ľahkému dizajnu a odolnej vstavanej spone môžete prehrávač GoGEAR pripnúť na oblečenie – prakticky a bezpečne, vďaka čomu sa stane dokonalým spoločníkom na cesty.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4-minútových skladbách a kódovaní 64 kbps vo formáte WMA.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať