Audio/video prehrávač typu Flash

  Audio/video prehrávač typu Flash

  Vaše video v pohybe

  Vychutnajte si video, fotografie a hudbu v pohybe vďaka prehrávaču Philips SA6024. Tento moderný prenosný video-spoločník sa vyznačuje vysokokvalitným 2,2” (5,6 cm) farebným displejom a až 4-hodinovým časom prehrávania videa. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaše video v pohybe

MP3, WMA, fotografie a videá

 • Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo videách alebo stlačiť a podržať kláves trochu dlhšie, aby ste pomocou SuperScroll™ rýchlo prešli na požadovaný súbor.

 • Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Tento prehrávač GoGear od spoločnosti Philips sa stane súčasťou vášho odevu a vaším spoločníkom na cestách – prináša maximálnu prenosnosť vašej hudby. Ľahké a ultra kompaktné zariadenie vám poskytne špičkovú kvalitu zvuku a skutočne prenosnú zábavu, ktorú si vychutnáte za pohybu.

 • Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • 2,2” (5,6 cm) farebný displej LCD pre dokonalý zážitok zo sledovania videa

  Štýlový 5,1 cm (2”) displej s vysokým rozlíšením na prehrávači GoGear ponúka vynikajúcu kvalitu videa a ostrý, živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou a veľkou obrazovkou umožňuje jednoduchú navigáciu po mediálnych súboroch a vytvára tak dokonalý multimediálny zážitok na cestách.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať