Audio/video prehrávač typu Flash

  Audio/video prehrávač typu Flash

  Vaše video v pohybe

  Ponorte sa do filmov, hudby a fotografií s audio/video prehrávačom typu Flash vybaveným 3,5” (8,9 cm) displejom LCD. Vychutnajte si videá z PC alebo videá zakúpené online. A teraz zapnite zabudované reproduktory a vypočujte si ten skvelý zvuk! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Audio/video prehrávač typu Flash

Vaše video v pohybe

MP3, WMA, fotografie a videá

 • Vychutnajte si hudbu MP3 a WMA plus FM tuner

  Vychutnajte si hudbu MP3 a WMA plus FM tuner

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva formáty kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prenosnom zariadení. Jednoducho prevezmite piesne vo formáte MP3 alebo WMA z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné tak, že skonvertujete hudobné disky CD na súbory vo formáte MP3 alebo WMA a prenesiete ich do svojho zariadenia. Okrem toho môžete využívať vstavané digitálne rádio FM s až 20 predvolenými rozhlasovými stanicami, čím ešte viac rozšírite svoje hudobné možnosti.

 • Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Prehrávajte videá WMV zakúpené online alebo z vašej knižnice

  Váš prehrávač GoGear podporuje veľmi rozšírený formát WMV, ako aj technológiu Digital Rights Management (DRM) od spoločnosti Microsoft, ktorá slúži na ochranu videí zakúpených alebo zapožičaných cez internet. Pomocou programu WMP11 môžete takýto obsah preniesť do svojho prehrávača GoGear a vychutnať si video klipy na cestách.

 • Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Nabíjajte priamo pomocou vášho počítača cez port USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Systém SuperScroll™ nájde čo si želáte rýchlym a jednoduchým spôsobom

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo videách alebo stlačiť a podržať kláves trochu dlhšie, aby ste pomocou SuperScroll™ rýchlo prešli na požadovaný súbor.

 • Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Tento prehrávač GoGear od spoločnosti Philips sa stane súčasťou vášho odevu a vaším spoločníkom na cestách – prináša maximálnu prenosnosť vašej hudby. Ľahké a ultra kompaktné zariadenie vám poskytne špičkovú kvalitu zvuku a skutočne prenosnú zábavu, ktorú si vychutnáte za pohybu.

 • 3,5” (8,9 cm) farebný displej LCD pre pohodlné zobrazovanie

  3,5” (8,9 cm) farebný displej LCD pre pohodlné zobrazovanie
Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • Podporuje služby na preberanie súborov a predplatené služby kompatibilné s WMA DRM10

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať