bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Skvelý zvuk · Odolná konštrukcia · Prepojiteľnosť

  Párty môže pokračovať kdekoľvek vďaka prenosnému reproduktoru SB5200 s neprekonateľným zvukom a štýlovým dizajnom. Aktivujte vnútorný režim pre detailný a jasný zvuk doma alebo prepnite na vonkajší režim a rozskáčte ľudí hlasnou hudbou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth®, Možn. prep. s ďalšími repr., Vstavaný mikrofón na hovory, 10 W, nabíjateľná batéria SB5200A/10 Nájsť podobné výrobky

Skvelý zvuk · Odolná konštrukcia · Prepojiteľnosť

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Technológia reproduktoru wOOx™ pre hlboké a výkonné basy

  Technológia reproduktoru wOOx™ pre hlboké a výkonné basy

  Technológia wOOx je revolučný koncept v oblasti reproduktorov, ktorý umožňuje počuť a precítiť maximálne hlboké basy, bohatšie ako pri akomkoľvek inom audiosystéme. Špeciálne budiče reproduktorov pracujú v harmónii s basovým radiátorom wOOx a precízne ladenie medzi hlavným budičom a reproduktorom zaisťuje hladké prechody od nižších-stredných až po vysoké frekvencie. Dvojité tlmenie a úplne symetrická dvojitá konštrukcia produkuje nízky a jasný podklad bez badateľného skreslenia. Vďaka plnému výkonu skrinky reproduktora poskytuje wOOx výnimočne hlboký a dynamický bas, aby skutočne zosilnil pôsobenie hudby.

 • Prepojte viac reproduktorov BR-1X a vytvorte väčší hudobný systém

  Prepojte viac reproduktorov BR-1X a vytvorte väčší hudobný systém

  Ak chcete vonku získať mohutnejší zvuk, prepojte ľubovoľný počet reproduktorov BR-1X pomocou pribaleného zvukového kábla. Po prepojení sa hlasitosť jednotlivých reproduktorov BR-1X zosynchronizuje. Jednoducho zmeňte hlasitosť na reproduktore BR-1X, ktorý je pripojený k zvukovému zariadeniu, a zmeníte aj hlasitosť všetkých prepojených reproduktorov.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • 2 nastavenia zvuku optimalizované na použitie vonku alebo vnútri

  Dve nastavenia zvuku navrhnuté na zvýšenie pohodlia a všestrannosti – vnútorný a vonkajší režim. Aktivujte vnútorný režim, keď chcete silné basy a krištáľovo čistý zvuk, a vonkajší režim, keď potrebujete maximálnu hlasitosť a výkon pod holým nebom.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať