príslušenstvo k monitoru

  príslušenstvo k monitoru

  Ahoj! Ahoj! Oči sa namáhajú a telo vyčerpáva!

  Super Ergo Base poskytuje vášmu LCD monitoru všetky ergonomické funkcie. Prináša najkomfortnejšie zážitky pre vaše oči a vaše telo, obmedzuje fyzikálne účinky dlhotrvajúcej práce pred vašim monitorom.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ahoj! Ahoj! Oči sa namáhajú a telo vyčerpáva!

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Technológia ScreenRotate umožňuje použiť monitor v režime na šírku alebo na výšku. Ak je potrebné zmeniť orientáciu pre lepšie zobrazenie zvoleného dokumentu alebo obrázka, monitor sa otočí do požadovanej polohy.

 • Nastaviteľná výška obrazovky pre ideálny uhol pohľadu

  Nastaviteľná výška je možnosť hýbať monitorom na jeho podstavci nahor/nadol a ukotviť ho po dosiahnutí požadovanej výšky. Táto funkcia poskytuje pohodlie, možnosť prispôsobenia uhla pohľadu výške a hmotnosti užívateľa, typu a postoju jeho postavy a zmierňuje namáhanie očí a únavu, ktoré sa dostavujú pri dlhšej práci na počítači.

 • Nakláňaním a otáčaním nastavíte ideálny uhol zobrazenia

  Funkcia sklonu a otáčania obrazovky je mechanizmus zabudovaný do podstavca, ktorý umožňuje nakláňať monitor dopredu alebo dozadu.

 • Umožňuje pohodlnú organizáciu, skladovanie a ochranu káblov

  Správa káblov je systém, ktorý uchováva usporiadaný pracovný priestor pomocou organizácie káblov a drôtov, ktoré sú potrebné pre činnosť digitálneho zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať