Pronto

Ovládací panel domáceho kina

  USB

  Pronto

  Ovládací panel domáceho kina

  Extrémne farby, jedinečné ovládanie

  Jedinečné riešenie ovládania vašej domácnosti a všetkých zábavných zariadení, plne prispôsobiteľné vašim potrebám a potrebám vašej rodiny.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Extrémne farby, jedinečné ovládanie

 • Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Jednodotykové ovládanie vám umožní zadávať viacnásobné príkazy jediným stlačením tlačidla prostredníctvom makra. Makro spája reťazce predprogramovaných príkazov do jedného tlačidla. A preto stlačením jedného tlačidla spustíte sériu funkcií.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Rádiofrekvencia prechádza cez steny a z iných izieb

  Rádiotechnológia, ktorá umožňuje ovládať príslušenstvo, ktoré priamo nevidíte (napríklad cez steny alebo prekážky). V diaľkových ovládačoch sa používajú dva typy RF: RF na príslušenstvo a RF na infračervený port.

 • Ďalšie funkcie vďaka budúcim softvérovým aktualizáciám

  Aby vaše zariadenie držalo krok s dobou a rozšírili sa jeho funkcie, môžete si prevziať nové verzie softvéru, keď budú k dispozícii. Pripojte zariadenia k Internetu, priamo alebo pomocou počítača, a spustite aktualizačný program.

 • Atraktívny a jednoducho čitateľný dotykový far. LCD displej

  Farebný LCD displej s dotykovou obrazovkou s lepšou čitateľnosťou a schopnosťou zobrazenia farebných tlačidiel a pozadí. Jednoduchý výber tlačidiel a príkazov pomocou dotykovej obrazovky.

 • Alfa zmiešavanie umožňuje priesvitné tlačidlá a pozadia

  Alfa zmiešavanie sa používa na vytváranie efektu priehľadnosti. Kombinuje priesvitný povrch s farebným pozadím a vytvára zmiešanú farbu.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

 • Aktivačný senzor aktivuje diaľkové ovládanie pri zdvihnutí

  Aktivačný senzor je vlastnosť, ktorá automaticky aktivuje podsvietenie, keď sa s diaľkovým ovládaním pohne alebo sa zdvihne.

 • Funkcia časovača spustí funkcie, aj keď ste mimo

  Funkcia časovača umožňuje diaľkovému ovládaču uskutočniť určité činnosti automaticky vo vopred určenom čase.

 • Zvoľte si jazyk užívateľského rozhrania

  Zariadenie má zabudovanú jazykovú podporu v angličtine, španielčine, francúzštine, nemčine a holandčine. Na prepnutie používateľského rozhrania do vášho miestneho jazyka vyberte v ponuke nastavení uprednostňovaný jazyk.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať