Bezdrôtové prepojenie TV

  Bezdrôtové prepojenie TV

  Zdieľajte vaše satelitné a predplatené TV kanály

  Sledujte TV programy bezdrôtovo na vašom druhom TV. Môžete si vybrať medzi 2 zariadeniami stlačením tlačidla a nemusíte vymieňať káble.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zdieľajte vaše satelitné a predplatené TV kanály

bez káblov

 • Sledujte ľubovoľné video zariadenie na druhom TV

  Bezdrôtové pripojenie používa štandardné konektory SCART a Cinch, ktoré sa používajú takmer na každom type audio/video zariadenia. Ak je vaše zariadenie vybavené aspoň jedným z týchto štandardných konektorov, funguje s týmto bezdrôtovým pripojením.

 • Pripojte 2 zariadenia naraz

  Jednoduchý spôsob na prepínanie medzi akýmikoľvek dvomi zariadeniami bez prekonfigurovania celej zostavy domáceho kina. Bezdrôtové TV prepojenie má dva oddelené vstupy. Každý z nich má vlastný konektor SCART, ktorý vám umožní pripojiť dve zdrojové A/V zariadenia naraz.

 • Funguje s DVD+RW/ DVD/ VCR / set-top boxom a mnohými ďalšími

  Rozširuje možnosti sledovania filmov, športových podujatí, živých vystúpení a TV kanálov kdekoľvek u vás doma. Bezdrôtové TV prepojenie je vhodné na prenos A/V obsahu všetkých typov dekodérov PayTV a Pay-per-View, satelitných prijímačov, set-top boxov, prehrávačov DVD, videorekordérov a kamkordérov.

 • Kompatibilné s najrozšírenejšími video zariadeniami a značkami

  Bezdrôtové pripojenie používa štandardné konektory SCART a Cinch, ktoré sa používajú takmer na každom type audio/video zariadenia.

 • Zariadenie môže pracovať v uzatvorenej skrinke

  Ak máte audio/video zariadenia uzavreté v skrinke, nemôžete ich ovládať bežným infračerveným ovládačom. Bezdrôtové diaľkové ovládanie Philips vám umožňuje tieto zariadenia ovládať, aj keď sa nachádzajú za uzatvorenými dvierkami skrinky vďaka rádiovému pripojeniu, ktoré zachytáva infračervené signály a prekladá ich do rádiového signálu. Jednotka prijímača ich spätne prevádza do infračerveného signálu.

 • Stlačením tlačidla získajte prístup k 2 zariadeniam

  Nepotrebujete meniť pripojené káble k vysielaču, aby ste mohli pozerať akékoľvek videozariadenia na druhom TV. Jednoducho stlačte tlačidlo pre výber zdroja, aby ste prepli vstupné zariadenie.

 • Bez neporiadku, bez nervozity a bez kladenia káblov alebo vŕtania

  2,4 GHz bezdrôtové prepojenie medzi prijímačom a vysielačom znamená, že nemusíte ťahať káble alebo vŕtať otvory do stien.

 • Bezdrôtové RF signály prechádzajú cez steny a stropy

  Nemusíte si kupovať alebo požičiavať ďalšie A/V vybavenie. Bezdrôtový RF systém rozširuje možnosti sledovania DVD filmov a obľúbených satelitných či TV programov na ľubovoľnom mieste u vás doma. S dosahom 30 m šíri v dome vysoko kvalitný video a stereo audio signál bez ohľadu na to, kde je umiestnený druhý televízor.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať