Prenosný reproduktor

  Prenosný reproduktor

  Váš univerzálny prenosný reproduktor

  Doprajte si skvelú hudbu z univerzálneho prenosného reproduktora značky Philips. Prehrávajte svoje obľúbené skladby z karty MicroSD či konektora aux-in. Tento reproduktor s technológiou wOOx™ je neuveriteľne kompaktný, vybavený nabíjateľnou batériou a ponúkame ho vo viacerých farbách. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Váš univerzálny prenosný reproduktor

 • Jednoduché prehrávanie z karty MicroSD

  Jednoducho preneste na pamäťovú kartu požadovaný obsah, vložte ju do prehrávača a už sa nikdy nemusíte strachovať o nedostatok zábavy.

 • Vstavané digitálne FM rádio

  Digitálne rádio prevyšuje kvalitou analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez praskania. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • Výstupný výkon 1,5 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 1,5 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Technológia reproduktorov wOOx™ pre hlboké a výkonné basy

  Technológia wOOx™ je revolučný koncept v oblasti reproduktorov, ktorý umožňuje počuť a precítiť maximálne hlboké basy, bohatšie ako pri akomkoľvek inom audiosystéme. Špeciálne budiče reproduktorov pracujú v harmónii s basovým radiátorom wOOx a precízne ladenie medzi hlavným budičom a reproduktorom zaisťuje hladké prechody od nižších-stredných až po vysoké frekvencie. Dvojité tlmenie a úplne symetrická dvojitá konštrukcia produkuje nízky a jasný podklad bez badateľného skreslenia. Vďaka plnému výkonu skrinky reproduktora poskytuje technológia wOOx výnimočne hlboké a dynamické basy, aby skutočne zosilnila pôsobenie hudby.

 • Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok

  Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať