Bezdrôtový reproduktor

  Bezdrôtový reproduktor

  Hlasný a dynamický zvuk

  Výkonný zvuk podporovaný bezdrôtovým prenosom hudby cez Bluetooth. Reproduktory Bass Reflex, ktoré vytvárajú výkonné a hlbšie basy. A všestranné sieťové napájanie s možnosťou napájania z batérie AA zaistia jednoduché prehrávanie kdekoľvek. Reproduktor, ktorý ulahodí vášmu životnému štýlu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hlasný a dynamický zvuk

Bezdrôtový prenos hudby

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Reproduktory Bass Reflex poskytujú silné, hlbšie basy

  Reproduktory Bass Reflex poskytujú silné, hlbšie basy

  Komora za budičom reproduktora, ktorá vedie vzduch do akusticky vyladených otvorov zabudovaných do reproduktora, dodáva basom oveľa údernejší, realistický zvuk.

 • Ideálny pre každý smartfón, počítač alebo prenosné zariadenie

  Ideálny pre každý smartfón, počítač alebo prenosné zariadenie
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať