bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Bezdrôtový prenos hudby

  Výkonný zvuk podporovaný bezdrôtovým prenosom hudby cez Bluetooth, nabíjateľnou batériou umožňujúcou prehrávanie kdekoľvek a zabudovaným mikrofónom pre možnosť telefonovania bez použitia rúk. Navyše obsahuje aj karabínu, ktorou ho pripnete na opasok či tašku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SoundShooter bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth, Oranžová SBT30ORG/00 Nájsť podobné výrobky

Bezdrôtový prenos hudby

Výkonný zvuk, malá veľkosť

 • Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Až 8 hodín prehrávania hudby

  Až 8 hodín prehrávania hudby

  Vychutnajte si až 8 hodín prehrávania na jedno nabitie.

 • Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Jeden kábel na nabíjanie aj prehrávanie hudby

  Jeden kábel na nabíjanie aj prehrávanie hudby

  Tento reproduktor Philips sa dodáva s jedným káblom na nabíjanie batérie aj prehrávanie hudby prostredníctvom konektora AUX. Vyhnite sa pomotaným káblom a vychutnajte si kvalitu signálu bez kompromisov.

 • S karabínkou

  S karabínkou
 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Váš reproduktor podporuje bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth. Vďaka tomu si môžete vychutnať svoje obľúbené skladby zo zariadení s podporou Bluetooth vo vysokej kvalite a bezdrôtovo.

 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať