Bezdrôtový reproduktor

  Bezdrôtový reproduktor

  Bezdrôtový prenos hudby

  Výkonný zvuk podporovaný bezdrôtovým prúdovým prenosom hudby cez Bluetooth. Dodáva sa s technológiou wOOx, ktorá prináša hlboké a hlasné basy a zabudovanou nabíjateľnou batériou, ktorá umožní prehrávanie kdekoľvek. Je to reproduktor, ktorý ulahodí vášmu životnému štýlu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový reproduktor

Bluetooth®, Stereofónny s basovým vyžarovačom, Nabíjateľná batéria, 4 W SBT75/12 Nájsť podobné výrobky

Bezdrôtový prenos hudby

 • Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Technológia wOOx pre bohaté a súčasne precízne basy bez skreslenia

  Technológia wOOx pre bohaté a súčasne precízne basy bez skreslenia

  Technológia wOOx je revolučný koncept v oblasti reproduktorov, ktorý umožňuje počuť a precítiť maximálne hlboké basy, bohatšie ako pri akomkoľvek inom audiosystéme. Špeciálne budiče reproduktorov pracujú v harmónii s basovým radiátorom wOOx a precízne ladenie medzi hlavným budičom a reproduktorom zaisťuje hladké prechody od nižších-stredných až po vysoké frekvencie. Dvojité tlmenie a úplne symetrická dvojitá konštrukcia produkuje nízky a jasný podklad bez badateľného skreslenia. Vďaka plnému výkonu skrinky reproduktora poskytuje wOOx výnimočne hlboký a dynamický bas, aby skutočne zosilnil pôsobenie hudby.

 • Ideálny pre každý smartfón, počítač alebo prenosné zariadenie

  Ideálny pre každý smartfón, počítač alebo prenosné zariadenie
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať