1
Odstraňovanie chĺpkov

Lumea Prestige

IPL technológia na odstraňovanie chĺpkov

  Lumea Prestige

  IPL technológia na odstraňovanie chĺpkov

  Vychutnávajte si neustále skvelý pocit bez chĺpkov*

  Philips Lumea Prestige je najúčinnejšie bezšnúrové riešenie založené na technológii IPL, ktoré zázračne zabraňuje dorastaniu chĺpkov na tvári aj na celom tele. Pravidelné pôsobenie jemných svetelných impulzov zaručí hodvábne hladkú pokožku každý deň. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnávajte si neustále skvelý pocit bez chĺpkov*

Philips Lumea Prestige je najúčinnejšie bezšnúrové riešenie založené na technológii IPL, ktoré zázračne zabraňuje dorastaniu chĺpkov na tvári aj na celom tele. Pravidelné pôsobenie jemných svetelných impulzov zaručí hodvábne hladkú pokožku každý deň. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Lumea Prestige IPL technológia na odstraňovanie chĺpkov

Použitie na tele, tvári, oblasti bikín, Ošetrenie dolnej časti nôh za 15 min., Viac ako 250 000 svetelných impulzov, Bežšnúrový dizajn SC2009/00 Nájsť podobné výrobky

Vychutnávajte si neustále skvelý pocit bez chĺpkov*

 • Prispôsobená na bezpečné a efektívne použitie v pohodlí domova

  Prispôsobená na bezpečné a efektívne použitie v pohodlí domova

  Systém Philips Lumea používa inovačnú svetelnú technológiu IPL (Intense Pulsed Light, intenzívne pulzujúce svetlo), ktorá je založená na technológii používanej v profesionálnych salónoch krásy. Spoločnosť Philips prispôsobila túto technológiu na bezpečné používanie v pohodlí vašej domácnosti. Spoločnosť Philips nadviazala úzku spoluprácu s poprednými svetovými dermatológmi s cieľom vyvinúť prelomový systém odstraňovania chĺpkov. Súčasťou tohto procesu bol aj rozsiahly spotrebiteľský výskum, ktorý trval viac než 10 rokov a zúčastnilo sa ho vyše 2000 dobrovoľníkov.

 • Vychutnajte si jemnú pokožku každý deň

  Vychutnajte si jemnú pokožku každý deň

  Zariadenie Philips Lumea aplikuje na korienky chĺpkov jemné pulzujúce svetlo. Vďaka tomu sa množstvo chĺpkov, ktoré rastú na tele, postupne zníži. Opakovaným používaním získate krásnu pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk.

 • Skvelé výsledky bez veľkej námahy

  Skvelé výsledky bez veľkej námahy

  Naše klinické štúdie preukázali výrazné zníženie množstva chĺpkov už po štyroch použitiach raz za dva týždne, výsledkom čoho je hladká pokožka bez chĺpkov. Na zachovanie týchto výsledkov stačí zopakovať použitie podľa potreby. Čas medzi jednotlivými použitiami sa môže líšiť v závislosti od individuálneho tempa rastu chĺpkov. - Na zväčšenie tohto obrázka kliknite na obrázok v galérii v hornej časti tejto stránky

 • Vhodné pre rôzne typy chĺpkov a pokožky

  Vhodné pre rôzne typy chĺpkov a pokožky

  Systém Philips Lumea účinne funguje pri (prirodzene) tmavších blond chĺpkoch, hnedých a čiernych chĺpkoch. Podobne ako v prípade iných svetelných zákrokoch, systém Philips Lumea NIE JE účinný pri svetlých blond chĺpkoch, ryšavých ani bielych či sivých chĺpkoch. Systém Philips Lumea NIE JE vhodný pre veľmi tmavú pokožku.

 • Bezpečné a účinné použitie aj v citlivých oblastiach

  Bezpečné a účinné použitie aj v citlivých oblastiach

  Môžete bezpečne používať na odstraňovanie chĺpkov na tvári (horná pera, brada, sánka) a rôznych oblastiach tela vrátane nôh, podpazušia, oblasti bikín, brucha a rúk.

 • Veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie

  Veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie

  Veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie na veľkých plochách, napríklad na nohách

 • Nástavec na tvár pre bezpečné ošetrenie tváre

  Nástavec na tvár pre bezpečné ošetrenie tváre

  Nástavec na tvár má vlastný, špeciálne navrhnutý svetelný filter na bezpečné a pohodlné použitie na hornej pere, brade a bokombradách. Môže sa používať aj na iné citlivé oblasti na tele, napr. podpazušia a iné ťažko dosiahnuteľné miesta.

 • Nástavec na špeciálnu úpravu chĺpkov v oblasti bikín

  Nástavec na špeciálnu úpravu chĺpkov v oblasti bikín

  Nástavec na oblasť bikín umožňuje účinnú úpravu chĺpkov v oblasti bikín. Chĺpky v tejto oblasti majú tendenciu byť silnejšie a hrubšie ako chlpy na nohách.

 • Jemné ošetrenie

  Jemné ošetrenie

  Jemné k vašej pokožke.

 • Praktické bezšnúrové používanie

  Praktické bezšnúrové používanie

  Vďaka jedinečnému bezšnúrovému dizajnu systému Lumia kedykoľvek ošetríte požadované oblasti.

 • Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

  Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

  Philips Lumea predstavuje kompletné riešenie, ktoré bude fungovať hneď po vybalení. Navyše nie sú potrebné ani žiadne náhradné lampy či gély.

 • Päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla

  Päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla

  Systém Philips Lumea ponúka päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla pre jemné a účinné ošetrenie. Ak sa systém Philips Lumea používa správne, ošetrenie svetlom pomocou technológie IPL je bezpečné a šetrné aj v prípade citlivej pokožky alebo v citlivých oblastiach tela.

 • Zariadenie Lumea Prestige sa dodáva v luxusnom puzdre

  Zariadenie Philips Lumea Prestige obsahuje luxusné puzdro na ľahké uloženie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • pri dodržaní harmonogramu aplikácií

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať